Alemdar Mahallesi, 1. Bahçeli Sokak No:45 Osmangazi/BURSA
tr

Protherm Kombi Fiyatları Ve Yorumları

17.11.2021
4
Protherm Kombi Fiyatları Ve Yorumları

Protherm Kombi Fiyatları Ve Yorumları sizler için doğru ve tasarruflu kombi seçimlerinizde en net yol göstericiniz olacak. Protherm kombi markası yaklaşık olarak 20 yıldır özellikle ısıtma cihazlarında öncü olan firmalardan biridir.

Protherm kombi modellerini kullananlar da uzun süreli ve güvenli kullanım sunduğunu belirtiyorlar. Protherm kombi markası aslında Vaillant Group’un içerisinde yer alan bir markadır.

Protherm Kombi Fiyatları Ve Yorumları

Hem yaz hem de kış mevsiminde sorunsuz bir şekilde kullanabileceğiniz Protherm kombi modelleri birbirinden farklı özelliklere sahiptir. Protherm kombi seçimlerinizde cihazınızı kullanacağınız alana göre en uygun özelliklere sahip olan modeller arasından seçmelisiniz. Bu sayede hem daha uzun süre sorunsuz bir kullanım elde edebilir hem de doğalgaz kullanımınızdan tasarruf edebilirsiniz.

En tasarruflu kombi modellerini üreten Protherm markası kombi modelleri açısından da geniş ürün çeşitliliğine sahiptir. Ancak bütçenize uygun bir kombi modeli seçerken aynı zamanda özelliklerini de incelemenizi tavsiye ederiz. 0507 128 04 44 iletişim numaramız üzerinden firmamızı arayarak Protherm kombi fiyatları ve özellikleri hakkında daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Protherm Yoğuşmalı Kombi Çeşitleri

Protherm kombi modelleri içerisinden gereksinimlerinize ve ihtiyaçlarınıza uygun olarak tam veya yarım yoğuşmalı kombi modellerini değerlendirebilirsiniz.

Protherm Jaguar Condens Modeli

 • -Protherm Jaguar Condens modeli tam yoğuşmalı kombi modeli içerisinde yer almaktadır.
 • -Özellikle en tasarruflu ısı ve sıcak su veren kombi modeli olarak tercih edilmektedir.
 • – A++ enerji verimliliğine sahiptir.
 • -2 ayrı kapasitede çalışabilmektedir.
 • -Sıcak su kalitesinde en yüksek performansa sahiptir.
 • -LCD ekran gösterge paneli ile kolay kullanım sunar ve kullanıcı dostudur.
 • -Oldukça şık bir tasarıma sahiptir.
 • -Daireler için uygun kompakt boyutu ile estetik bir görünüm sunar.
 • -Oldukça kolay bir şekilde monte edilebilmektedir.
 • -Soğuk iklimlerde kullanım için uygun olmasının yanı sıra donmaya karşı kendini koruma sistemine sahiptir.
 • -8 litrelik genleşme tankı bulunmaktadır.
 • -Odaların ısınmasını ayarlarken akıllı oda termostatı ile uyum içerisinde kullanılabilmektedir.
 • -Uzaktan erişim ve kontrol imkanı sunan E-Bus özelliği ile çalışabilmektedir.

Protherm Leopard Kombi Modeli

En çok tercih edilen kombi modeli olarak öne çıkan Protherm Leopard modeli hakkında tüm merak ettiklerinizi sizler için cevaplamaya çalışacağız.

Oldukça kolay bir kullanıma sahip olan Protherm Leopard kombi modelini hem yaz hem de kış modunda kullanabilirsiniz. Orta ve büyük ebatlardaki alanlar için kullanımı uygun olan Protherm Leopard kombi modelini yaz modunda kullanabilmek için gösterge paneli üzerindeki MODE tuşuna 2 kez basmalısınız. Ardından + ve – tuşları ile buradan sıcaklık derecesini istediğiniz ayara getirerek sabitleyebilirsiniz.

60 dereceye kadar değerlendirebileceğiniz sıcak su derecesi bulunmaktadır. Eğer sıcak su konumunu tamamen kapatmak istiyorsanız gösterge panelinde “- -“ sembolünü görene kadar – tuşuna basmanız yeterli olacaktır

Protherm Leopard Kombi Modeli Kış Modunda Nasıl Çalıştırılır?

Protherm Leopard kombi modelini kış moduna aldığınızda hem sıcak suyu hem de ısıyı kullanmaya başlayabilirsiniz. Protherm Leopard kombi modelini kış moduna almak için gösterge paneli üzerinden MODE butonuna 3 kez arka arkaya basın. Ardından ekrana gelecek olan sıcaklık değerleri ve petek sembolü

üzerinden ısı derecesini ayarlayabilirsiniz. Yine alandaki radyatörlere ulaşacak olan ısının derecesini “+” ve “-“ tuşları ile yönlendirerek ayarlayabilirsiniz.

Protherm Leopard kombi modeli üzerinden ısı derecelerini 38 dereceden başlayarak 90 dereceye kadar ayarlayabilirsiniz. Ancak kalorifer tesisatı üzerinden ısı sistemini kapatmak için “- -“ sembolünü görene kadar “-“ tuşuna basılı tutmanız yeterli olacaktır.

Protherm marka kombi modeli seçtikten sonra kesinlikle ilk çalıştırma işlemini tek başınıza veya uzman olmayan kişilere yaptırmamanız gerekmektedir. Protherm kombi modellerinin garanti süresini başlatmanız için yetkili servis aracılığı ile ilk çalıştırma işleminin yapılması gerekmektedir. Bu sayede cihazınızın garanti süresini başlatabilir ve yıllık olarak bakımını ücretsiz olarak yaptırma şansına da sahip olabilirsiniz.

Cihazlarınızı daha uzun süre ve yüksek verimlilik ile kullanabilmek için Protherm kombi markaları hakkında teknik servisimizden profesyonel bilgilere erişebilirsiniz. Yaşam alanlarınızda kış mevsiminde hem ısıdan hem de sıcak su kullanımından yüksek performans ve tasarruf etmek için Protherm kombi modellerini tercih edebilirsiniz.

Bursagaz Doğalgaz Tesisatı Proje 2020 | Techno Mühendislik (technomuhendislik.com)

Protherm kombi modelleri ve fiyatları ile ilgili teknik destek almak için 0224 233 83 89 numaramız ile teknik destek hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

İletişim

Adres: Alemdar Mah. 1. Bahçeli Sok. No:45 Osmangazi / BURSA – TÜRKİYE
E-mail : info@technomuhendislik.com
Telefon: +90 224 233 83 89
Gsm     : +90 507 128 04 44

7/24 Whatsapp hattı için hemen tıklayınız.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: