Alemdar Mahallesi, 1. Bahçeli Sokak No:45 Osmangazi/BURSA
tr

VANA CEKETİ

30.05.2020
100
VANA CEKETİ

Vana Ceketi, vanaların ısı dengesini korumaya yarayan ürünlerden biridir. Isı yalıtımını sağlayan ve kolay kullanımı ile oldukça pratik ürünlerden bir olan Vana Ceketi ürünleri sayesinde vana bölgelerinde ortaya çıkan ısıyı koruyabilir ve enerji kaybını önleyebilirsiniz.

Vana Yalıtım Ceketi kolay kurulum ve uzun süre kullanım imkanları ile en çok tercih edilen ısı yalıtım ürünlerinden biridir. Her Vana Yalıtım Ceketi kullanılacağı vana için özel boyutlarda tasarlanır. Böylece vana yalıtım sistemi olarak sürekli farklı sistemler kullanmak zorunda kalmazsınız.

Vana Ceketi Nasıl Kullanılır?

Vana Yalıtım Ceketi kullanım itibari ile vanaların yalıtımlarını gerçekleştirmek için kullanılan sistemlerden biridir. Tasarlanırken Heat Tracing sistemleri baz alınarak hazırlanır ve tasarrruf sağlar. Vanalarda sıklıkla ortaya çıkan terleme sorununu ve ısı kaybını engeller.

Vana ceketleri kolaylıkla kurulabilir ve çıkarılabilir ürünlerdir. Kullanmak için öncelikle vanaya uygun Vana Yalıtım Ceketi tercih edilmeli ve temin edilmelidir. Akabinde temin edilen ürün kolayca vanaya geçirilir ve kullanıma hazır hale getirilir. Vana ceketlerinin en çok kullanıldığı alanlardan biri de kazan daireleri, yağ hatları gibi yerlerde bulunan ısıtma ve soğutma sistemleridir. Bu sistemlerde bulunan vanaların üzerini kaplayan ceketler sayesinde ısı yalıtımı sağlanabilmektedir.

Vana Ceketi Hangi Sektörlerde Kullanılır?

Vana ceketi kullanılan birçok sektör vardır. Tekstil, rafineler, ilaç sektörü, petrol işleme gibi birçok sektörün içerisinde aktif olarak kullanılan vana ceketleri sayesinde hem tasarruf hem yalıtım tek bir ürün ile sağlanabilmektedir.

Vana Ceketi ürünlerinin birçok sektörde kullanılmasının altında yatan faktörlerden biri de aşırı dayanıklı bir ürün olmasıdır. Dayanıklılığı sayesinde uzun yıllar kullanılabilir ve ekstra masraf çıkarmaz. Ürünün sıklıkla tercih edilmesinin bir başka nedeni de uygun maliyetli olmasıdır. Bütçe dostu olan Vana Yalıtım Ceketi ürünleri sayesinde kaliteli ve uygun fiyatlı ısı yalıtım imkanı kazanabilirsiniz. Firmamız bünyesinde verdiğimiz Vana Ceketi ürünlerihizmeti ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar yapmaktayız. Üstelik birçok vana ceketi ürünümüzün garantisi bulunmaktadır. Bu sayede müşterilerimize güven verirken aynı zamanda kaliteli ürünlerimizin garantisini de vermekteyiz.

Bütçe dostu ve kaliteli Vana Yalıtım Ceketi ürünlerimiz hakkında bilgi ve fiyat almak için firmamızı arayabilir merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Doğalgaz Tesisati

İletişim

Adres: Alemdar Mah. 1. Bahçeli Sok. No:45 Osmangazi / BURSA – TÜRKİYE
E-mail : info@technomuhendislik.com
Telefon: +90 224 233 83 89
Gsm     : +90 507 128 04 44

7/24 Whatsapp hattı için hemen tıklayınız.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: