Alemdar Mahallesi, 1. Bahçeli Sokak No:45 Osmangazi/BURSA
tr

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

HAKKIMIZDA

2017 yılında kurulan firmamız 1994 senesinden bu yana sektörün içinde müşterilerine hizmet vermektedir. Bursa’da kurulmuş olan firmamız sektörün tecrübeli firmaları arasındaki yerini almaktadır. Peki hakkımızda daha fazla bilgiye sahip olmak istemez misiniz? 

Doğalgaz ile alakalı durumlar %80 oranında artık herkesi ilgilendiren bir hal almaktadır. Şirketimiz doğalgaz tesisatı, doğalgaz proje, endüstriyel yalıtım, vrf, klima santralleri, kalorifer tesisatı, petek montaj, kombi montaj, petek temizleme, kombi bakım ve temizliği gibi pek çok alanda siz müşterilerimize çok geniş bir yelpazede hizmet vermektedir.

 Firmamız mühendislik hizmetleri ile de siz müşterilerimizin yanındadır. Kombi kurulumu ve bakımı kolay bir işlem gibi gözükse de ayrıntıları bulunan düzgün bir şekilde yapılması gereken bir işlemdir. Firmamız olarak tecrübeli bir ekip ve kaliteli malzemeler ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Firmamız tarafından sizlere sağlanan mühendislik hizmetleri lisans eğitimini tamamlamış, tecrübesi bulunan mühendis ekip arkadaşlarımız aracılığı ile yapılmaktadır.

HAKKIMIZDA

 Bursa’da bulunan firmamız ile iletişim numaralarımızdan irtibata geçtiğiniz takdir de Bursa’nın pek çok noktasına hizmet alabilirsiniz. İletişim numaralarımızdan bizlere ulaştıktan sonra en uygun zamanlı randevu tarihi oluşturulmaktadır. Size verilen gün ve tarihte firmamız talep ettiğiniz işlemleri gerçekleştirmektedir.

MİSYONUMUZ

Siz müşterilerimize hizmet vermekte olan firmamız hizmet sağladığı ürünlerin çevre dostu, uzun ömürlü kullanım sağlayan ürünlerden olması için çalışmaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar yapan bir firma olmaktayız. Müşteri memnuniyetini sabit tutmak yerine her geçen gün artırmayı hedefleyerek dünyada yaşanan teknolojik değişme ve gelişmelere yakından takip etmekte ve bu gelişmeler doğrultusunda değişimler yaparak hizmetlere devam etmekteyiz.

Beklenenin üzerinde kalite anlayışı ile siz müşterilerimizin yanında olan bir firmayız.

VİZYONUMUZ

Kalitesinden asla şaşmadan hizmet vermeye devam eden firmamız yurt içi ve yurt dışında hizmetlerine devam ederek bir dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerlemeyi kendine hedef edinmiştir. Her geçen gün daha da gelişerek müşteri hizmetlerini kusursuz şekilde karşılamak kaliteli işçilik ve tecrübeli ekip ile hizmetler sunuyor olmak firmamızın koşulsuz hizmet prensibi arasında yer almaktadır.

vizyon

Değişen teknoloji ile kendini sürekli geliştirmek, müşteri portföyünü dünyaca geniş standartlara yaymak, ilk tercih edilen firmalar arasında yer almak firmamızın kuruluş amaçları arasında gösterilmektedir.

Hakkımızda daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Hakkımızda bursagaz websitesinden de bilgi almak için tıklayınız.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: