Alemdar Mahallesi, 1. Bahçeli Sokak No:45 Osmangazi/BURSA
tr

En Tasarruflu Kombi Markaları Ve Fiyatları

16.11.2021
4
En Tasarruflu Kombi Markaları Ve Fiyatları

En Tasarruflu Kombi Markaları Ve Fiyatları hakkında en çok merak edilenleri sizler için bir araya derledik. Günümüzde en çok kullanılan enerji olan doğalgaz, konutların ısınması ve sıcak su ihtiyacının karşılanmasını sağlamaktadır.

Kombi Bakımı Ne Kadar Sürmektedir

Evin ısınmasının yanı sıra mutfakta ocak bölümünde kullanılmakta ve banyo, tuvalet ve yine mutfakta sıcak su ihtiyacının karşılanmasını da sağlamaktadır. Doğalgaz her ne kadar oldukça konforlu bir kullanım sunuyor olsa da tasarruflu bir kullanım için bazı noktalara dikkat etmenizde yarar olacaktır. Doğalgaz kullanımını daha tasarruflu bir hale dönüştürmek için sizlere hazırladığımız önerilere göz atabilirsiniz.

En Tasarruflu Kombi Markaları Nelerdir?

Daha düşük ücretler ödeyerek daha yüksek bir verim almak için önceliğiniz tercih edeceğiniz kombi modelinin hangisi olduğudur. Yaşam alanlarınız için alacağınız her kombiden aynı performansı elde edemezsiniz.

En tasarruflu kombi markaları içerisinden seçim yapmadan önce alacağınız kombinin sizler için uygun özelliklere sahip olup olmadığına dikkat etmelisiniz.

Genellikle doğalgaz kullanımının olduğu her alanda yoğuşmalı ve hermetik kombi sistemleri tercih edilmektedir. Kombi seçiminizde alanın büyüklüğü, konutunuzun bulunduğu cephe, radyatör sayısı ve ne kadarlık bir alanda sıcak su ihtiyacınızın olduğu gibi konulara dikkat etmelisiniz. Kombiniz eğer alanınız için uygun kapasiteye sahip ve gereksinimlerinizi karşılıyor ise model seçimini bundan sonra yapabilirsiniz.

En tasarruflu kombi modelleri sizlere her açıdan tasarruf sunabilmelidir. Artık akıllı sistemlere sahip olan son teknoloji kombiler üretilmektedir. Oda sıcaklığını sabitleme gibi özelliklere sahip olan kombi modelleri ile her zaman daha fazla tasarruf elde edebilirsiniz.

Az yakan ve en tasarruflu kombi markaları ürünleri içerisindeki hermetik sistemli kombiler sıklıkla tercih edilmektedir. Ancak bütçenize uygun ise çift yoğuşmalı kombi modellerini de geniş alanlar için önermekteyiz.

Eviniz İçin İdeal Kombi Nasıl Seçilir?

Eviniz için en ideal kombiyi tercih ederek hem doğalgaz tüketiminden tasarruf edebilir hem de kaliteli bir ısı elde edebilirsiniz. Önceliğiniz kombi modelini seçerken yaşam alanlarınızın gereksinimlerinden yana olmalıdır. Buna en uygun özelliklere sahip olan kombi modellerinden en yüksek verimi alabilirsiniz.

İdeal kombi seçiminizde dikkat etmeniz gereken noktalar ise;

Konutunuzun Metrekaresi

Evinizin büyüklüğü en tasarruflu ve en ideal kombiyi seçmeniz için ilk olarak dikkat etmeniz gereken noktalardan biridir. Evinizin metrekaresine göre yüksek verim sunacak kapasiteye sahip olan yoğuşmalı kombi modellerini tercih edebilirsiniz.

Evinizin Bulunduğu Cephe

Kuzey cepheleri her zaman ısı kaybının daha fazla yaşandığı cephelerdir. Bunun için evinizin cephesine göre elde etmek istediğiniz ısı derecesi de farklılık gösterecektir. Tasarruflu kombi markası seçiminizde kış boyunca kuzey cephelerde de en yüksek verimi sunan marka ve modelleri tercih etmelisiniz.

Evinizin Isı Yalıtım Durumu

Isı yalıtımı her yaşam alanının daha rahat bir kış mevsimi geçirmesini sağlar. Isı kaybını en az seviyeye indiren ısı yalıtım sistemleri sayesinde doğalgaz kullanımınızdan da tasarruf edebilirsiniz. Eğer evinizde ısı yalıtımı yok ise alacağınız kombi markası da buna uygun bir kapasiteye sahip olmalıdır.

Evinizdeki Banyo Sayısı

Banyo sayısı sıcak suyun ulaşımının sorunsuz bir şekilde yapılabilmesi için çok önemlidir. Kombi seçiminizde ne kadarlık bir alana sıcak su ulaşımı yaptığı da yine dikkat etmeniz gereken noktalardandır.

Dairenizin Bulunduğu Kat

Ara katlar hem alt hem de üst ısısından yararlandığı için ortalama veya düşük derecelerde bile kış mevsiminde sorunsuz bir şekilde ısınabilmektedir. Ancak üst veya çatı katları her zaman daha yüksek sıcaklığa ihtiyaç duyabilmektedir.

Yukarıda bahsettiğimiz kriterlere dikkat ederek sizler ve yaşam alanınız için en uygun kapasiteye sahip olan en tasarruflu kombi markaları modellerini tercih edebilirsiniz. 0507 128 04 44 numaramız üzerinden firmamızı arayarak eviniz için en uygun kombi markası ve modeli hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Eviniz için tercih edebileceğiniz birbirinden farklı marka ve modelde kombi seçenekleri bulunmaktadır. Kombiler sıklıkla değiştirilen cihazlar olmadığı için seçiminizi oldukça iyi yapmalısınız. Evinizin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak yapacağınız en doğru kombi seçimi ile daha konforlu bir yaşam alanı oluşturabilirsiniz.

En tasarruflu kombi fiyatları markaya ve kombinin özelliğine göre değişiklik gösterebilmektedir. En tasarruflu kombi markaları ve fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak için 0224 233 83 89 numaramız aracılığı ile firmamıza ulaşabilirsiniz.

İletişim

Adres: Alemdar Mah. 1. Bahçeli Sok. No:45 Osmangazi / BURSA – TÜRKİYE
E-mail : info@technomuhendislik.com
Telefon: +90 224 233 83 89
Gsm     : +90 507 128 04 44

7/24 Whatsapp hattı için hemen tıklayınız.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: