Alemdar Mahallesi, 1. Bahçeli Sokak No:45 Osmangazi/BURSA
tr

Su Tesisatı

19.08.2022
2
Su Tesisatı

Su Tesisatı hizmeti sunan firmamız ile dilediğiniz zaman görüşerek bütçenize uygun ve kaliteli bir hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Su tesisatçısı ekibimiz hem sıfırdan tesisat yapımı hem de ihtiyacınız olan tamirat, onarım ve tadilat işleri için de sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.

Sadece evler için değil iş yerleri ve tüm yaşam alanlarınızdaki su tesisat işlemleri için de 7/24 ekibimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

Su Tesisatı Hizmetleri

İş yeri, ev, ofis veya tüm yapıların en temel ihtiyacı su tesisatdır. Ancak yapılacak olan tesisatın sağlıklı bir şekilde çalışması ve en önemlisi de temiz ve pis su giderlerinin sorunsuz çalışması gerekmektedir.

Tesisatın kullanım aşamasına kadar ve sonraki süreçte tesisat ile ilgili yaşadığınız tüm sorunlar için alanında uzman ve deneyimli ekibimiz ile görüşebilirsiniz. Su tesisatları zaman içerisinde ve yapının genel durumuna göre de deforme olabilmektedir.

Ayrıca su tesisat içerisinde meydana gelen sorunlar zaman içerisinde sızıntı, koku, nem ve rutubet şeklinde de otaya çıkabilmektedir. Bunların önüne geçmek için gelişen teknolojiyi de kullanan firmamızı tercih edebilirsiniz.

Sunmuş olduğumuz su tesisatı hizmetleri oldukça geniş bir hizmet çeşitliliğine sahiptir. Ayrıca siz değerli müşterilerimize sunmuş olduğumuz tüm hizmetlerimizde herhangi bir kırma işlemi yapmadan sorunların giderilmesini de sağlayabilmekteyiz.

Robot ile gider tıkanıklığı açma, su kaçağının cihazlar ile tespit edilmesi ve onarılması, su tesisat kurulumu, kombi ve kalorifer tesisatının su tesisat ile bağlantılarının yapılması ve radyatör montajı gibi hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Bunlara ek olarak banyo ve tuvalet alanına su tesisatı ile bağlantılı olan lavabo, klozet, duşa kabin ve diğer gider sorunları içinde uzman ekibimiz ile görüşebilirsiniz.

Sıcak ve soğuk temiz su tesisat yanı sıra pis su gider tesisatındaki problemler için de kullanmış olduğumuz robot ve dinleme cihazları sayesinde tamir hizmeti sunmaktayız.

Su Tesisatı Nasıl Yapılır?

Su Tesisatı Nasıl Yapılır?

Binanın en temel tesisat gereksinimleri içinde yer alan su tesisat işin ehli olan kişiler tarafından yapılmalıdır. Su tesisat içerisinde meydana gelecek herhangi bir eksiklik veya sorun, yapının da hasar görmesine kadar ciddi sorunları beraberinde getirebilir.

Su tesisat genel olarak temiz suyun kaynaktan evin içerisindeki gerekli olan alanlara kısa sürede ulaşabilmesini sağlayan bir sistemdir. Ayrıca bu tesisatın içerisinde hayati bir önem taşıyan su olduğu için de ilk olarak kaliteli ve temiz malzemelerin tercih edilmesine dikkat edilmelidir.

Profesyonellik gerektiren su tesisatı hizmeti farklı aşamaların tamamlanması ile meydana gelmektedir. Hem iç hem de dış tesisat olarak ayrılan su tesisat hizmetimizden yararlanmak için sizlere bir telefon kadar uzak olduğumuzu hatırlatmak isteriz.

Su İç Tesisatı

Su tesisatının iç sistemi hazırlanırken öncelikli olarak su dağılımın sağlıklı bir şekilde yapılabilmesi için borular döşenmektedir. Kaynaktan tüm dairelere ve banyo ve tuvalet gibi alanlara da suyu sorunsuz bir şekilde ulaşabilmesi esas hedeftir.

Boruların binada herhangi bir şekilde kötü durmaması için döşeme işlemi sırasında estetik de dikkat edilmesi gereken konulardan biridir. Suyun daha kullanışlı ve hızlı bir şekilde evlere ulaşabilmesini sağlamak için olabildiğince kıvrımlı boruların az kullanılmasına dikkat edilmelidir.

Ayrıca iç tesisat döşendikten sonra suyun akışı kesinlikle kontrol edilmelidir. Musluk ve bataryaların da takılması ile bir binanın su iç tesisatı da tamamlanmış olacaktır.

Beslenme Boruları

Su tesisat ikinci aşaması olan beslenme borularının uygulanması evin iç kısmı ile ilgilidir. Genellikle bu aşamada sadece plastik borular tercih edilmektedir. Ayrıca beslenme boruları yerin altına yerleştiği için de soğuk hava şartlarında donmayacak kalitedeki boruların tercih edilmesi gerekmektedir.

Su Sayacının Takılması

Su tesisatının son aşaması olarak su sayacı işleminden bahsedilebilmektedir. Su sayacı tesisat içindeki suyun kontrollü bir şekilde kullanılmasını sağlayan bir ekipmandır.

Su sayacının da su tesisat monte edilmesi ile birlikte tesisat kurulumu işlemi başarılı bir şekilde tamamlanmış olacaktır.

Su Tesisatı Fiyatları

Su tesisatı fiyatları binanın büyüklüğüne ve yüksekliğine göre farklılık gösterebilmektedir. Apartman veya benzeri çok katlı binaların su tesisat ile tek katlı bir dairenin tesisat fiyatlarında farklılıklar görülebilmektedir.

İlginizi Çekebilir: Doğalgaz Tesisatı Kaça Mal Olur? (technomuhendislik.com)

Ayrıca su tesisat yapılmasında evin içerisinde ihtiyaca yönelik uygun bir tesisat yapılmasına da dikkat edilmelidir. Su tesisatı fiyatları hakkında uygun teklifleri almak için firmamızı arayabilirsiniz.

İletişim

Adres: Alemdar Mah. 1. Bahçeli Sok. No:45 Osmangazi / BURSA – TÜRKİYE
E-mail : info@technomuhendislik.com
Telefon: +90 224 233 83 89
Gsm     : +90 507 128 04 44

7/24 Whatsapp hattı için hemen tıklayınız.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: