Alemdar Mahallesi, 1. Bahçeli Sokak No:45 Osmangazi/BURSA
tr

Baymak Bursa Bölge Bayii

24.12.2020
46
Baymak Bursa Bölge Bayii

Baymak Bursa bölge bayii ısıtma, soğutma, su ısıtıcıları, yenilenebilir enerji ve su teknolojisi gibi hizmetler veriyor. İhracat ve ithalat yapan Baymak, yoğuşmalı kombi, duvar tipi ve yer tipi yoğuşmalı kazan, panel radyatör, havlu radyatör, salon tipi klimalar, soğutma split klimalar, ısı pompaları ve kat kaloriferi gibi ürünleri tüketicilerinin hizmetine sunuyor.

Yenilenebilir enerji kapsamında ise güneş kolektörler, biomass kazanlar ve su ısıtıcıları gibi ürünleri talep doğrultusunda piyasaya sunuyor. Baymak geniş ürün yelpazesi ile Çin’den Uruguay’a kadar geniş bir coğrafyada 65 ülkeye ihracat yapıyor. Tecrübeli servis ekibi sayesinde farklı pazarların ihtiyaçlarını karşılayan Baymak, yüksek teknik uzmanlığı sayesinde uluslararası pazarlara da hâkim.

Baymak Bursa Yetkili Servis

Baymak Bursa bölge bayii olarak diğer bölgelerde olduğu gibi servis hizmeti veriyoruz. Bu hizmetler kombi tamiri, kombi bakımı, kombi petek temizliği, kombi arıza tespiti, kombi termostat montajı ve servis hizmetleri olarak sayabiliriz.  Kombilerde oluşan bazı arızalar tamir gerektirebilir.

Özellikle kış aylarında kombilerin aktif olarak kullanılması beraberinde arızaları da getirebilir. Kombi markalarına göre bu arıza kodları farklılık gösterir ve her kod bir arızayı ifade eder. Arıza kodları yardımıyla teknisyenler arızanın nereden kaynaklandığını bularak sorunu çözer. Bir kombi parçasının görevini yerine getirmemesi durumunda bozulan parça yenisiyle değiştirilir ve kombi arızası tamir edilmiş olur.

Kombi arızalarında bir parça değişimi söz konusuysa arızalı parçalar firmamız tarafından değiştirilir ve yeni parçaya servisimiz tarafından 1 yıl garanti verilir. Bu garanti sayesinde kombi tekrardan arızaya geçtiğinde, teknisyenlerimiz gelerek arızanızı tespit eder ve ücretsiz olarak tamir eder.

Servis Hizmeti Ne Şekilde Verilir?

Kombi arızalarında uzman ekip arkadaşlarımız sayesinde kombi arıza tamir işlemleri hızlı ve kolay şekilde gerçekleştirilir. Kombi arızalarının yanında daha bu arızalar ortaya çıkmadan önlenmesi daha sağlıklı olacaktır. Önlenmesi için uzman arkadaşlarımız kombi bakımınızı gerçekleştirir. Bakım yapılan kombiler daha yoğun çalışmaya dayanıklı hale gelir ve arızalanma riski düşer. Arızaların en aza indirgenmesi için sadece bakım yeterli değildir. Aynı zamanda peteklerin temizliği de arızaların azaltılmasının bir başka yoludur. Petek temizliği yapılmadığında kombiler daha yoğun çalışmak zorunda kalır ve bu da kombiyi yorar. Yoğun çalışan kombiler nedeniyle peteklerde yer alan tortu ve kirler peteklerin tıkanmasına neden olur. Tıkanan peteklerdeki akışın hızlandırılması için teknik servis ekibimiz petek temizliğinizi özenle yapıyor. Her iki yılda yapılan bu işlem, arızaların önlenmesine yardımcı olur.

Ayrıca Radyatör Temizleme hizmetimiz de bulunmaktadır.

Hangi Tip Arızalarda Servis Gerekir?

Kombilerde en fazla görülen arızalar genellikle kombinin çalıştığı halde ısı vermemesi şeklindedir. Bu arızanın birden fazla sebebi olabilir. Kombinin termostatının düşük derecede kalması, sıcaklığın iletilmesini sağlayan ve dönüş hattında bulunan filtrelerde tıkanma meydana gelmesi kombilerin ısı vermemesine neden olabilir.

Bu sorunun çözülmesi için Baymak yetkili servis çalışanlarımız filtreleriniz, peteklerinizi ve boru hatlarınızı temizler. Giriş ve çıkış vanalarının açık olduğundan emin olurlar ve arızanın çözülüp çözülmediğine bakalar.

Baymak Bursa Teknik Servis

Baymak Bursa bölge bayii olarakalanında uzman teknik servis ekiplerimizle, kombi arızalarına, bakımlarına ve arıza tespitlerine bakıyoruz. Kombilerde oluşabilecek birçok arıza türü var. Bunlardan biri de kombilerin patlamalı yanmasıdır. Bu durumlar genellikle kombinin bakım eksikliğinden kaynaklanmasıdır.

Baymak teknik servis ekibimiz evinize gelerek yıllık bakım hizmetleri verebilir. Bir diğer yaşanan sorun ise sıcak su açıldığında peteklerin ısınmasıdır. Musluğa gitmesi gereken suyun kalorifere gitmesi sonucunda oluşan bu sorun uzman teknik servis ekibimiz sayesinde çözüme kavuşacaktır.

Servis Esnasında Neler Yapılır?

Kombi teknik servis ekibimiz, fan motorunun arızalı olduğunda kombiden ses çıkması durumunda bu sorunu çözmek için tüm teknik bilgisini kullanır.  Kombilerin su kaçırması veya akıtması durumlarında da normalden fazla suyun sisteme pompalanmış olma ihtimali vardır ve kombinin sistemsel tesisatlarında sorun olabilir. Bu gibi sorunlarda Baymak teknik servis ekibimiz peteklerdeki suyu boşaltarak sorunu çözer.

Üstü sıcak altı soğuk olan peteklerde yine devreye alanında uzman teknisyenlerimiz giriyor. Böyle bir sorun genellikle tıkanmış filtrelerden kaynaklanır. Tıkanıklık olan peteklerde dengesiz bir ısınma söz konusu olur. Ayrıca bu sorun tesisattan da kaynaklanabilir. Kombilerde sıcak su gelmemesi, kombideki sıcak su akışını engelleyecek arızalar teknik servisimiz tarafından çözülüyor. Teknisyenlerimiz teknik bilgileri ve deneyimleriyle bu sorunlara kalıcı çözümler bularak evlerinize konfor sağlıyor.

EN İYİ BAYMAK BURSA BÖLGE BAYİİ için iletişime geçiniz.

Adres: Alemdar Mah. 1. Bahçeli Sok. No:45 Osmangazi / BURSA – TÜRKİYE
E-mail : info@technomuhendislik.com
Telefon:  +90 224 233 83 89
Gsm     :  +90 507 128 04

7/24 Whatsapp hattı için hemen tıklayınız.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: