Alemdar Mahallesi, 1. Bahçeli Sokak No:45 Osmangazi/BURSA
tr

Doğalgazlı Şofben Var Mı?

04.12.2021
1
Doğalgazlı Şofben Var Mı?

Doğalgazlı Şofben Var Mı sorusunun yanıtları birçok kişi tarafından oldukça merak edilmektedir. Şofben modelleri ve özellikleri birçok önemli unsura göre farklılık gösterebilir. Bazı yaşam alanları doğalgazlı olsa dahi su doğalgaza bağlı olmamaktadır.

Doğalgazlı şofben var mı, şofben modelleri ve avantajları nelerdir gibi birçok sorunun yanıtını sizler için inceledik. Son yıllardan teknolojinin gelişmesiyle birlikte elektrik şofben modellerinin yerini doğalgazlımodelleri almaktadır. Şofben modellerinin diğer şofben modellerine göre birçok avantajı bulunmaktadır. Kısa süre içerisinde uygun bütçeli ve güvenli bir şekilde sıcak su elde etmek istiyorsanız sizlerde şofben modellerini tercih edebilirsiniz.

Doğalgazlı Şofben Modelleri

doğalgazlı şofben fiyat listesi

Doğalgazlı şofben modelleri, diğer şofben modellerine göre değişiklik göstermektedir. Özellikle ı şofben modellerinin kullanımı oldukça kolaydır. Banyo ve mutfak gibi alanlara kolay bir şekilde monte edilebilir.

Şofben modellerinin en önemli özelliği, dışarıdan ihtiyaç duyulan gazı dışarıda yer alan bacalar sayesinde iç ortama alabilmesidir. Bunun yanı sıra bu tarz şofben modelleri, 11 litreye kadar sıcak su üretebilmektedir. Doğalgazlı olan modeller kısa süre içerisinde de sıcak su üretimi gerçekleştirdiği için çoğu kişi tarafından tercih edilmektedir. Termodinamik özelliği gösteren doğalgazlı şofben modelleri de enerji tasarrufu sağlamaktadır.

Şofben Fiyatları

Doğalgalı şofben fiyatları, modellerine ve özelliklerine göre değişiklik gösterir. Fakat doğalgazlı şofben fiyatları tama olarak bir fiyat performans ürünleridir. Eğer uygun fiyatlı ve yüksek kalitede bir ürün arayışı içerisindeyseniz doğalgazlı şofben modellerini tercih edebilirsiniz.

Şofben fiyatları genel olarak 1.500 TL’den başlayarak 5.000 TL’ye kadar farklılık göstermektedir. Her bütçeye uygunşofben modeli piyasada yer almaktadır. Birbirinden farklı marka ve modellerin fiyatları da değişiklik göstermektedir.

Doğalgazlı şofben satın almadan önce mutlaka ihtiyaçlarınıza göre karar vermek önemlidir. Hangi model ve özelliklere ihtiyacınız olduğuna karar vererek şofben satın alabilirsiniz.

Kullanım alanları ve özellikleri bakımından şofben fiyatları değişmektedir. Her farklı modelde farklı bir özellik bulunmaktadır. Doğalgazlı şofben modelleri; hermetik, bacalı ve yoğuşmalı olarak değişiklik gösterir. İhtiyaçlarınıza göre bu üç modelden birini tercih edebilirsiniz.

Şofben Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Sıcak su ihtiyacı için şofbenler oldukça önemlidir. Bu sebeple satın aldığınız şofbenden tasarruf elde edebilmek için satın almadan önce bazı önemli noktalara dikkat etmeniz gerekir. Doğalgazlı şofben satın almadan önce evinizin ölçülerini ve konumunu göz önünde bulundurmanız tavsiye edilmektedir. Şofbenin nereye takılması gerektiği gibi birçok önemli unsur şofben satın almayı etkilemektedir.

Tercih ettiğiniz şofbenin doğalgazınıza uyumlu olup olmadığı da oldukça önemlidir. Hermetik, yoğuşmalı ve bacalı şofben modelleri doğalgazla kolay bir şekilde kullanılabilmektedir. Doğalgazlı şofben satın almadan önce ne kadar sıcak su üretebildiği, ne kadar sürede sıcak su üretildiği, şofben hacmi gibi birçok farklı unsuru da göz önünde bulundurmanız tavsiye edilmektedir.

Şofben Modellerinin Özellikleri

Doğalgazlı şofben modelleri farklılık gösterdiği için özellikleri de değişiklik göstermektedir. Doğalgazla uyumlu olan şofben modellerinin en önemli özelliği diğer modellere göre daha güvenli olmasıdır. Bunun yanı sıra bu modeller oldukça tasarruf sağlamaktadır. Kısa süre içerisinde sıcak su sağladığı için bütçenize de katkı sağlamaktadır.

Şofben modelleri üzerinde yer alan LCD panel sayesinde suyun sıcaklığını konforunuza göre ayarlayabilirsiniz. Aynı zamanda şofben üzerinde yer alan panelden anlık suyun kaç derece olduğunu görebilir ve sıcaklığa müdahale edebilirsiniz.

Sıcaklık ayarları sayesinde şofben modelleri, her mevsimde kolay bir şekilde kullanılabilmektedir. Anlık ısı değişimlerini hassas bir şekilde kontrol edebilmektedir. Yaşam alanınıza uygun ölçüleri ve kompakt kullanımları sayesinde sizlere kolaylık sağlamaktadır.

Şofben modelleri doğa dostu şofbenler olarak da bilinir. Çevre dostu teknolojiyle üretilen bu şofbenler, enerji tasarrufu sağladığı için doğanın korunmasına da destek olmaktadır. Hem doğaya destek olması hem de enerji tasarrufu sağladığı için bütçenize destek olmasından dolayı sıklıkla tercih edilen modellerdir.

Isıtma Sistemleri | Techno Mühendislik (technomuhendislik.com)

şofben – letgo, şofben nedir, doğalgazli şofben sahibinden      , şofben demirdöküm, şofben çeşitleri,gazlı şofben tavsiyesi, doğalgazlı şofbenler, şofben fiyatları demirdöküm, gazlı şofben fiyatları, doğalgazlı şofben Arçelik, gazlı şofben akakçe, gazlı şofben arızaları, gazlı şofben ateşleme yapmıyor, gazlı şofben alırken nelere dikkat etmeli, gazlı şofben ankara, gazlı şofben ariston gibi konularda destek alabilirsiniz.

İletişim

Adres: Alemdar Mah. 1. Bahçeli Sok. No:45 Osmangazi / BURSA – TÜRKİYE
E-mail : info@technomuhendislik.com
Telefon: +90 224 233 83 89
Gsm     : +90 507 128 04 44

7/24 Whatsapp hattı için hemen tıklayınız.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: