Alemdar Mahallesi, 1. Bahçeli Sokak No:45 Osmangazi/BURSA
tr

Doğalgazlı Şofben Fiyat Listesi

04.12.2021
1
Doğalgazlı Şofben Fiyat Listesi

Doğalgazlı Şofben Fiyat Listesi, son zamanlarda şofbenlerle ilgili en çok merak edilen konular arasında yer almaktadır. Şofben satın almayı düşünüyorsanız ve kendinize nasıl bir bütçe ayırmanız gerektiği hakkında bir fikriniz yoksa bu yazımızı okuyabilirsiniz.

Doğalgazlı şofben fiyat listesi birçok önemli unsura göre değişiklik gösterir. Şofben satın almadan önce mutlaka bazı önemli unsurları göz önünde bulundurmanız gerekir. Ömürlük ve kaliteli bir şofben modeli arıyorsanız yazımızı okumanızı tavsiye ederiz. Bu yazımızda sizler için her bütçeye uygun doğalgazlı şofben modelleri ve fiyatlarını inceleyeceğiz.

2.El Doğalgazlı Şofben Fiyat Listesi

2.El Doğalgazlı Şofben Fiyatları

Doğalgazlı şofben modelleri, özelliklerine ve markalarına göre değişiklik göstermektedir. Bu sebeple doğalgazlı şofben modellerinin fiyatları da değişir. Şofben modeli tercih etmeden önce ne kadar bütçeniz olduğunu, yaşam alanlarınıza hangi model şofbenin uygun olduğuna karar vermeniz önerilmektedir.

Şofbenin nereye takılacağı da şofben satın almayı önemli oranda etkilemektedir. Örneğin bacalı model şofben satın almak istiyorsanız mutfağınızda yer olmasına dikkat etmeniz gerekir. Çünkü uzmanlara göre bacalı doğalgazlı şofben modellerinin mutfak alanına takılması gerekir. Bacalı şofben modellerini banyoya taktırmak riskli olabilir.

Doğalgazlı şofben modelleri; bacalı, hermetik ve yoğuşmalı olarak ayrılmaktadır. Bu üç model şofben de doğalgazla güvenli bir şekilde çalışmaktadır. Hermetik doğalgazlı şofben modelleri ömürlük modeller olarak bilinir. Bu modeller aynı zamanda fiyat performans ürünleridir. Uygun fiyatlı olmasının yanı sıra uzun yıllar kaliteli bir şekilde kullanılabilmektedir.

Hermetik şofben fiyatları genel olarak 2.000 TL’den başlayarak 5.000 TL’ye kadar değişiklik göstermektedir. Her bütçeye ve özelliğe göre hermetik şofben modellerini bulabilirsiniz. Uygun fiyatlı olmasının yanı sıra enerji tasarrufu sağlaması ve güvenli olmasından dolayı da bu model doğalgazlı şofbenler birçok kişi tarafından tercih edilmektedir.

Doğalgazlı Şofben Fiyatlarını Etkileyen Unsurlar

Doğalgazlı şofben fiyatlarını birden fazla önemli unsur etkilemektedir. Şofben modelleri ve özellikleri farklılık gösterdiği için fiyatlar da değişiklik göstermektedir. Şofben satın almadan önce düşünmeniz gereken ilk önemli unsur, hangi şofben modelinin evinize daha uygun olduğudur.

Şofbenler hem banyolarda hem de mutfaklarda kullanılabilmektedir. Sıcak su elde etmek için kullanılan şofben modellerinin kurulumunda da evinizin konumu oldukça önemlidir. Özellikle doğalgazlı şofben modellerinin fiyatlarını, şofbenin evinizde kurulacak alanın genişliği etkilemektedir. Şofbenin kurulacağı alan dar ise daha küçük şofben modellerini tercih edebilirsiniz. Küçük şofben modelleri ise diğer modellere göre uygun fiyatlıdır.

Doğalgazlı şofben fiyatlarını etkileyen bir diğer önemli unsur ise şofbenlerin özellikleridir. Her şofbenin su kapasitesi farklılık gösterir. Bazı şofben modelleri 11 litre sıcak su elde ederken bazıları 15 litre sıcak su elde etmektedir. Bu sebeple de doğalgazlı şofben modellerinin fiyatları da farklılık göstermektedir.

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte çevreye zarar vermeyen ve enerji tasarrufu sağlayan şofben modelleri de üretilmeye başladı. Son teknolojik şofben modelleri olduğu için diğer şofben modellerine göre fiyatları da yüksektir. Eğer bütçeniz uygunsa ve çevreye duyarlı bir şofben modeli satın almak istiyorsanız bu modelleri tercih edebilirsiniz.

Doğalgazlı Şofben Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Sıcak su elde etmek için tercih ettiğimiz doğalgazlı şofben modellerini satın almadan bazı önemli unsurlara dikkat etmemiz gerekir. Bu önemli unsurlar aynı zamanda şofbenlerin fiyatlarını da etkilemektedir. Doğalgazlı şofben satın alırken öncelikle şofbenin ne kadar süre içerisinde sıcak su elde ettiğine özen göstermeniz gerekir.

Şofben modelleri genel olarak 10 ile 15 saniye arasında sıcak su elde etmektedir. Kısa süre içerisinde sıcak su elde etmek istiyorsanız bu unsura dikkat etmeniz gerekir. Bunun yanı sıra sıcak su kullanırken sıcak suyun derecesini ayarlamak istiyorsanız LCD panel sistemine sahip olan şofben modellerini tercih edebilirsiniz.

Hermetik şofben modelleri ve fiyatları LCD panel sistemine sahip olduğu için kullandığınız suyun sıcaklık derecesini gösterir ve unsurda fiyatları etkiler. Kullandığınız suyun sıcaklık değerini LCD panel sistemi sayesinde de istediğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz.

Isıtma Sistemleri | Techno Mühendislik (technomuhendislik.com)

doğalgazlı şofben fiyat listesi demirdöküm doğalgazlı şofben fiyat listesi, doğalgazlı şofben fiyatları ankara, doğalgaz şofben fiyatları ankara, en uygun doğalgazlı şofben fiyatları, en ucuz doğalgazlı şofben fiyatları, en uygun doğalgazlı şofben , en uygun doğalgaz şofben fiyatları, en uygun hermetik şofben fiyatları, doğalgazlı şofben fiyatları baymak, doğalgaz şofben fiyatları bursa, doğalgazlı şofben fiyat, doğalgazlı şofben fiyat listesi

doğalgazlı şofben fiyatları en ucuz, profilo doğalgazlı şofben, doğalgaz şofben fiyat, doğalgazlı şofben fiyatları cimri, küçük doğalgazlı şofben, doğalgazlı şofben çeşitleri, doğalgazlı şofben projesi, doğalgazlı şofben, doğalgazlı şofben fiyatları demirdöküm, en ucuz doğalgazlı şofben, doğalgazlı şofben fiyatları eca, ucuz doğalgazlı hermetik şofben ve doğalgazlı şofben fiyat listesi gibi konularda firmamızdan destek alabilirsiniz.

İletişim

Adres: Alemdar Mah. 1. Bahçeli Sok. No:45 Osmangazi / BURSA – TÜRKİYE
E-mail : info@technomuhendislik.com
Telefon: +90 224 233 83 89
Gsm     : +90 507 128 04 44

7/24 Whatsapp hattı için hemen tıklayınız.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: