Alemdar Mahallesi, 1. Bahçeli Sokak No:45 Osmangazi/BURSA
tr

İşyeri Doğalgaz Tesisatı Bursa

20.12.2020
46
İşyeri Doğalgaz Tesisatı Bursa

Günümüz koşullarında yaygın bir halde kullanılan ve kullanım oranı her geçen gün biraz daha artan bir ısınma yöntemi olan doğalgazlar ev ve iş yerlerinde adeta bir kış önlemidir. Türkiye’de bulunan yerel yönetimler ve bu yerel yönetimlerin iş ortakları halindeki doğalgaz kuruluşları aracılığı ile uygulanabilen hizmettir. İşyeri doğalgaz tesisatı Bursa firması olarak doğalgaz servisimiz ile her türlü destek taleplerinizde yanınızda olduğumuzu belirtmek isteriz.

Doğalgazın kullanılması gereken yerlerde gereksinimleri karşılayacak altyapının kurulması uygulamaları neticesinde söz konusu bölgelerde doğalgaz kullanmak isteyen iş yerlerine doğalgaz tesisatı kurulumu gerçekleştirilebilir. Bu konuda profesyonel ekibiyle hizmet veren firmamıza ulaşarak anlaşma halinde sözleşme imzalanmasıyla birlikte müdahale gerçekleşir. Ekiplerimiz bir doğalgaz mühendisi ile birlikte gelerek iş yeri binanızda bulunan tesisatın doğalgaza uygun olup olmadığını test ederler.

İşyeri Doğalgaz Tesisatı önem vermeniz gereken bir konudur. Eğer uzman kişiler tarafından yapılmazsa, İşyeri Doğalgaz Tesisatında tehlikeli durumlar meydana gelebilmektedir.

İşyeri Doğalgaz Tesisatı Fiyatları Bursa

Firmamız tarafından sokakta var olan doğalgaz sistemlerini ev ve iş yerlerinde uygulamaya sokularak kullanılabilir aşamalara getirilir. Müşteri memnuniyetini en önemli çalışma ilkemiz haline getirdik. Bu bağlamda verdiğimiz hizmetler, tüketici kitlenin memnuniyeti doğrultusunda profesyonel bir şekilde gerçekleştirilir. Var olan projeye uygun bir biçimde ve alanında son kalite ürünler ile birlikte gelen ekiplerimiz hizmeti gerçekleştireceklerdir.

Gaz açma konusunda yetki sertifikasına sahip olan mühendislerimizin bizzat hazırladığı projeler üzerinde yine yetki sertifikasına sahip teknisyenlerimiz özverili bir şekilde çalışmaktadır. Siz değerli müşterilerimizin istek ve talepleri doğrultusunda yapılan profesyonel çalışmaların yanında estetik görüntü kazandırmaktan da geri durmadan yaptığımız işleri teslim ediyoruz.

Yoğuşmalı sistemlerin yaygın olarak kullanılması son 10 yıl ile birlikte görülmeye başlanan bir durumdur. Yanma sonucunda meydana gelen atık gazların içinde yer alan su buharının enerjisi, spesifik olarak dizayn edilmiş ısı aparatı vasıtasıyla kapalı devre sıvısına aktarılır. Bu şekilde sistemin veriminin artırılması sağlanır.

Yüksek ihtiyaçlara cevap vermek üzere geliştirilmiş kaskad sistemler ise, birden çok kazanın paralel şekilde çalıştırılmasıyla oluşturulmuş mekanizmalardır. Oransal ve kontrollü bir şekilde çalışan kaskadlar birbirine bağlı olarak çalışırlar. Maliyet açısından ise daha ekonomik oldukları söylenebilir.

Bursa İşletme İçin Doğalgaz Tesisatı

İşyerinize doğalgaz sistemi kurdurmak istiyorsanız ve nasıl bir yol izleyeceğinizi bilmiyorsanız en doğru yerdesiniz. Böyle bir durumda ilk adım olarak yetkili bir doğalgaz firmasına başvurmanız gerekir. İşyerinize doğalgaz bağlatılabilmesi için sıra kullanılacak cihazları belirlemeye gelir. Cihaz seçiminizi gerçekleştirdikten sonra şartname uygunluğu gözden geçirilerek anlaşma yapılır.

Gaz dağıtım işi yapan markaların cihazlar üstünde bir hassasiyeti vardır. Bu sebeple size önerdiğimiz bazı cihazları kullanmanız daha sağlıklı olacaktır. Buna ek olarak ilk adımda firma sahibi olarak siz değerli müşterilerimiz bize başvuru yapmalısınız. Ardından adresinize gelerek proje çizimine başlayabiliriz.

Güvenlik konusunda önlemler alabilmek için havalandırmaların açılması, gaz kaçağını görecek sensör alarmlarının takılması gibi işlemler özenli bir şekilde yapılır. Adresinize gelen ekiplerimiz proje çizimini yaptıktan sonra başvuruda bulunan kişi gaz dağıtım firmasına başvurur.

İş yeri sahibi olarak bu iş yerinde kiracıysanız mekânın kira kontratı, kaşe bilgileri, kendinize ait kimlik fotokopiniz ve vergi levhası fotokopiniz ile birlikte gözleşme imzalamanız gerekir. Ardından gaz dağıtım veren firmanın yetkilisi ile proje mühendisi adresinize ulaşarak gereken kontrol işlemlerini uygular.

Uygun görülmesi halinde gaz açım işlemi işyeri doğalgaz tesisatı Bursa tarafımızdan gerçekleştirilir. Eğer iş yeriniz doğalgaz yapılandırmasına uygun görülmezse gaz dağıtım firması, projeyi gerçekleştiren firmaya ek süre verir. Ek süre süresince yanlış ve eksiklikler giderilir, ardından yeniden başvuru yapılır. Doğalgaz tesisatlarının sağlıklı koşullarda yapılmaması durumunda ortaya çıkacak en minik bir sızıntının bile çok büyük sıkıntılara yol açacağı unutulmamalıdır.

İşletme Doğalgaz Tesisatları

Evlerde olduğu gibi iş yerlerinde de doğalgaz tesisatı sistemleri son yıllarda en fazla tercih edilen ısınma alternatiflerinden biri olmuştur. Her geçen gün kullanımı artan bu doğalgaz tesisatının yapılması için muhakkak alanında uzman bir firma tercih edilmelidir.

Doğalgaz kullanımları gereken her yerde bütün ihtiyacı karşılamak üzere alt yapının kurulması uygulamaları neticesinde bu noktalarda doğalgaz kullanmak isteyenler gereken başvurularda bulunarak kurulum başlatılmaktadır. Doğalgaz tesisatı kurulurken kullanılacak cihazları siz değerli müşterilerimizin belirlemesi ile birlikte kurallara uygun bir şekilde işyeri doğalgaz tesisatı Bursa firması olarak kurulumları gerçekleştiriyoruz.

Ödeme seçenekleri arasında Taksitle Doğalgaz Tesisatı imkanı da sunmaktayız.

EN İYİ İŞYERİ DOĞALGAZ TESİSATI BURSA HİZMETİ İÇİN ULAŞINIZ…

Adres: Alemdar Mah. 1. Bahçeli Sok. No:45 Osmangazi / BURSA – TÜRKİYE
E-mail : info@technomuhendislik.com
Telefon:  +90 224 233 83 89
Gsm     :  +90 507 128 04

7/24 Whatsapp hattı için hemen tıklayınız.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: