Alemdar Mahallesi, 1. Bahçeli Sokak No:45 Osmangazi/BURSA
tr

Doğalgaz Borusu Gizleme

26.10.2021
38
Doğalgaz Borusu Gizleme

Doğalgaz Borusu Gizleme özellikle iç mekanlarda dekorasyon amaçlı olarak son dönemlerin en çok tercih edilen uygulamaları arasında yer almaktadır. Doğalgaz boruları tasarımları yapılırken proje aşamasında estetik olarak eviniz için özel olarak hazırlanıyor olsa da yine de ev içinde belli olabilmektedir.

Bunun için de birbirinden farklı yöntemleri tercih ederek Doğalgaz borusu gizleme fikirlerini değerlendirebilirsiniz. Odalar içerisinde dolaşan Doğalgaz borularını gizlemek için hem bütçenize uygun hem de dekoratif pek çok yöntemi tercih edebilirsiniz.

Doğalgaz Borusu Gizleme Fikirleri

Renklendirme

Doğalgaz borularını boyamak genellikle dekoratif amaçlı olarak en çok tercih edilen yöntemlerden biridir. Evinizin iç dekorasyonuna uygun bir şekilde sizler de Doğalgaz borularını boyayarak gizleme tekniğinden yararlanabilirsiniz.

Ancak başta şunu söylemekte yarar vardır. Doğalgaz borularını belirli bir şartname ve prosedüre uygun olarak boyamanız gerekmektedir. Bunun için ayrıca Doğalgaz ana dağıtım firmalarından da izin almalısınız. Genellikle su bazlı yağlı boyalar Doğalgaz borularını renklendirmek için tercih edilen boya çeşitleri içerisinde yer almaktadır.

Süpürgelikleri Tercih Edin

Zeminden geçen Doğalgaz borusu saklama yöntemi için süpürgelikleri tercih edebilirsiniz. Biraz daha yüksek ve dekoratif olan süpürgelikleri tercih ederek zeminden geçen Doğalgaz borularını kolaylıkla gizleyebilirsiniz. Hem boruları gizleyecek hem de daha temiz bir görünüm elde edebileceksiniz.

Mutfak Dolaplarının İçine Gizleyin

Eğer sıfır bir eve taşınacak ve dolaplarınızı kendiniz yaptıracaksınız o zaman Doğalgaz borusu saklama tekniği için boruları dolapların içlerinde kamufle edecek şekilde mutfak dolabı yaptırabilirsiniz.

Muhteşem bir kamufle tekniği olan dolap içine boru gizleme tekniği ile hem kullanışlı bir depolama alanı elde edebilirsiniz hem de Doğalgaz borusu saklama tekniğini uygulayabilirsiniz. Daha derli toplu bir görünüm elde edeceğiniz dolap içine boru gizleme tekniği ile evinizi dekoratif olarak da daha şık bir hale getirebilirsiniz.

Uzun Perdeleri Kullanabilirsiniz

Evlerinizde dekoratif olarak uzun perdeleri tercih ederek Doğalgaz borusu gizleme yöntemini kullanabilirsiniz. Renkli bir dekorasyon hazırlamak için de renkli ve uzun perdeler Doğalgaz borularını kamufle etmek için tercih edeceğiniz en ekonomik yöntemlerden biridir.

Boruları Süsleyebilirsiniz

Doğalgaz borusu gizleme için tercih edebileceğiniz bir diğer yöntem de yine süsleme tekniğidir. Boruları renklendirmek veya yapay çiçekler ya da buna benzer süsleme teknikleri ile evinizdeki boruları geri planda bırakabilirsiniz.

Doğalgaz borusu saklama için genellikle ahşap kaplamalar en çok tercih edilen yöntemler arasında yer almaktadır. Hem abartılı bir görünüm istemiyorsanız hem de dekoratif olarak Doğalgaz borularını gizlemek istiyorsanız sizler de süpürgelik şeklindeki ahşap detayları kullanabilirsiniz.

Evlerinizdeki Doğalgaz borularını gizlemek için bu konu ile ilgili özel olarak üretilmiş olan boru gizleme ürünlerini de hazır olarak tercih edebilirsiniz. Sizler de Doğalgaz borusu gizleme için yapabileceğiniz tüm fikirler için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Doğalgaz Borusu Gizleme Hakkındaki Merak Edilenler

            Doğalgaz borusu saklama trendyol, Doğalgaz borusu gizleme mutfak, Doğalgaz borusu gizleme kanalı, Doğalgaz borusu saklama aparati, Doğalgaz borusu gizleme ünitesi, Doğalgaz borusu saklama koçtaş, Doğalgaz boru gizleme, Doğalgaz boru gizleme dekorasyon, Doğalgaz boru gizleme aparati, evde Doğalgaz borusu gizleme,

Doğalgaz boru gizleme kılıfı, Doğalgaz borusu gizleme ünitesi fiyat, kaynaksız Doğalgaz borusu, Doğalgaz borusu kapatma aparatı, Doğalgaz borusu kapatma, ocak yanı Doğalgaz borusu gizleme,  mutfakta Doğalgaz borusu saklama, Doğalgaz boru gizleme dolabı,evde içinde Doğalgaz borusu gizleme         , ev içi boru gizleme, bağlanan Doğalgaz borusu, en kaliteli Doğalgaz borusu, Doğalgaz boru gizleme kılıfı fiyatları, gaz borusu gizleme, Doğalgaz boru saklama, Doğalgaz tesisat borusu gizleme, Doğalgaz ocak borusu gizleme, pe Doğalgaz borusu, pe Doğalgaz borusu fiyat listesi ve  pe 80 Doğalgaz borusu gibi aradığını yöntemler ve çok merak ettiğiniz sorular için firmamıza hemen arayabilir telefon ile kolayca aklınızda takılan sorulara bir cevap alabilirsiniz.

 Farklı taleplerinizin her birine en ekonomik çözümleri en hızlı şekilde sunarak yaşam alanlarınızı çok daha güvenlikli ve kullanışlı hale dönüştürmekteyiz.

Sizlerin sorunlarına çözüm olabilmek için geçmişten bugüne hizmetlerimizi yürütmeye devam etmekteyiz.

İlginizi Çekebilir: Doğalgaz cam menfezi nasıl takılır 2021? | Techno Mühendislik (technomuhendislik.com)

Doğalgaz Borusu Gizleme İÇİN İRTİBAT KURUNUZ…

Adres: Alemdar Mah. 1. Bahçeli Sok. No:45 Osmangazi / BURSA – TÜRKİYE
E-mail : info@technomuhendislik.com
Telefon:  +90 224 233 83 89
Gsm     :  +90 507 128 04

7/24 Whatsapp hattı için hemen tıklayınız.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: