Alemdar Mahallesi, 1. Bahçeli Sokak No:45 Osmangazi/BURSA
tr

Doğalgaz Abonelik 2021

26.10.2021
20
Doğalgaz Abonelik 2021

Doğalgaz Abonelik işlemlerinizi artık kolaylıkla yapabilirsiniz. Eğer bulunduğunuz sokaktan doğalgaz hattı geçiyor ise sizler de dairenize ve konutlarınıza doğalgaz tesisatı yaptırabilirsiniz. Eğer hazır doğalgaz tesisatı döşeli olan bir daire için doğalgaz aboneliği yaptıracaksınız sadece kimlik ve ikametgah bilgileriniz ile kolaylıkla doğalgaz aboneliğinizi yaptırabilirsiniz. Ancak sıfırdan bir doğalgaz tesisatı yaptırmak istiyorsanız doğalgaz aboneliği işlemleri için yapmanız gerekenleri sizler için bir derledik.

Doğal Gaz Aboneliği İçin Gerekli Belgeler Nelerdir? – YouTube

Doğalgaz Abonelik İçin Yapmanız Gerekenler

Doğalgaz aboneliğinizi yaptırmadan evinize doğalgaz tesisatı döşeme işlemi yaptıramazsınız. Bunun için öncelikli olarak bulunduğunuz bölgede yer alan doğalgaz dağıtım şirketi ile görüşmeli ve gerekli başvuru talebinde bulunabilirsiniz.

-Doğalgaz aboneliğiniz için başvuru yaptığınız doğalgaz dağıtım şirketinin kaşeli ve imzalı yazılı başvuru belgesinin elinizde bulunması gerekmektedir.

-Dağıtım firmaları tarafından yetki verilen kurumun firma bilgileri ve vergi numarası

-Ayrıca doğalgaz tesisatı döşeme firması tarafından düzenlenen ve konutunuza ait olan doğalgaz proje numarası

Yukarıda saymış olduğumuz belgeler ile doğalgaz dağıtım firmasına başvurunuzu kolaylıkla yapabilirsiniz. Projeniz ve dağıtım şirketi öne sunmuş olduğunuz evraklar incelendikten sonra gerekli izinler ve onaylar hazırlanarak tarafınıza sunulmaktadır. Eğer sunmuş olduğunuz doğalgaz aboneliği talebiniz uygun görülürse dağıtım firması ile aranızda bir doğalgaz bağlantı anlaşması imzalanmaktadır. Bu anlaşmaya bağlı olarak daireniz ve konutunuz için projeye uygun doğalgaz tesisatı döşeme işlemlerinizi kolaylıkla yaptırabilirsiniz.

İmzalanan belgeler dağıtım yetkili firmasında da bir nüshası olacak şekilde tarafınızca götürülmelidir. Doğalgaz abone işlemleri sırasında başvurunuz onaylandıktan sonra bağlantı bedeli alınmaktadır. Tek bir seferliğe mahsus olmak üzere ve geri ödenmemek üzere sizlerden ana dağıtım firması bağlantı bedeli almaktadır. Bağlantı bedeli her konut ve daire için sabit bir ücret olarak belirlenmemektedir. Doğalgaz abone bağlantı bedeli hesaplanırken tesisat döşemesi yapılacak olan alanın büyüklüğü ve kullanılacak olan boruların çapı ve uzunlukları hesap edilerek belirlenmektedir.

Tüm doğalgaz dağıtım şirketleri belirli bir şartname ve tarife üzerinden ücretlendirme yapmaktadırlar. Ancak doğalgaz tesisatı döşeme hizmeti veren firmalar girmez bazında özel olarak hizmet verdikleri için fiyat tarifelerinde farklılıklar görülebilmektedir.

İlk abonelik anlaşması imzalandıktan ve projeniz onaylandıktan sonra iç tesisat için anlaşmış olduğunuz firmamız doğalgaz tesisatı döşeme işlemlerine anında başlamaktadır.

Eğer dağıtım şirketi doğalgaz tesisatı döşeme firmasının hazırlamış olduğu projeyi eksik bulur veya onaylamaz ise projenin yeniden yapılması için tekrar firmamız ile görüşmelisiniz. Eksik veya onaylı olmayan kısımlar tekrar düzeltip daha sonra hazır edilen proje yeniden ana doğalgaz dağıtım firmasının onayına sunulur. Ana dağıtım firması sunmuş olduğunuz projeyi en geç on iş günü içerisinde detaylı bir şekilde inceleyerek onaylar.

Doğalgaz tesisatı döşeme firmamız ile sizler de dilediğiniz an görüşerek ilk doğalgaz abone başvurusu ve doğalgaz tesisatı döşeme hizmetlerimiz için detaylı bilgiye erişebilirsiniz.

Doğalgaz Aboneliği İçin Merak Edilen Konular

Doğalgaz abone ücreti 2021, doğalgaz aboneliği iptali, abonelik açma, doğalgaz aboneliği iptali para iadesi ne kadar, doğalgaz abone ücreti, doğalgaz aboneliği ücreti 2020, doğalgaz aboneliği Bursa, doğalgaz aboneliği ücreti 2021 bursa, doğalgaz aboneliği alma, doğalgaz abonelik açtırma ücreti, doğalgaz abonelik bedeli 2021, doğalgaz abonelik başvurusu için gerekli evraklar, doğalgaz aboneliği cumartesi açık mı, doğalgaz gaz açma işlemleri, doğalgaz aboneliği devri ücreti, doğalgaz aboneliği evrakları Bursa, doğalgaz abonelik güncelleme, doğalgaz aboneliği başvuru online, doğalgaz aboneliği oluşturma, doğalgaz abone öğrenme, doğalgaz abonelik parası, doğalgaz aboneliği randevu, doğalgaz abonelik sorgulama, doğalgaz aboneliği şartları, doğalgaz aboneliği taşıma, doğalgaz aboneliği ustune alma, doğalgaz aboneliği vekalet, doğalgaz abonelik yenileme, doğalgaz aboneliği zorunlu mu gibi aklınıza takılan sorulara firmamız üzerinden kolayca cevap alabilirsiniz.

 Etkileyici çözümlerimizin yanı sıra sizlere özel danışmanlık hizmetimiz ile gerekli olan abonelik işlemlerinizi sizlerin adına en hızlı şekilde yürütmekteyiz.

Bütçenize uygun fiyat tekliflerimizden yararlanarak sizlerde doğalgaz abonelik taleplerinizin her birini firmamıza 7/24 iletebilirsiniz.

Sağlıklı ısınma, pişirme ve benzer ihtiyaçlarınız için en ekonomik yöntem olan doğalgaz hizmetlerimizden size en uygun olanını tercih edebilirsiniz.

Abonelik işlemlerinin her bir aşamasında resmi prosedürlere ve sorunsuz işlere sizlerin memnuniyetini kazanmak için imza atmaktayız.

İlginizi Çekebilir: Bursagaz Online Abonelik | Techno Mühendislik (technomuhendislik.com)

Doğalgaz abonelik  hizmetimiz için iletişime geçiniz.

Adres: Alemdar Mah. 1. Bahçeli Sok. No:45 Osmangazi / BURSA – TÜRKİYE
E-mail : info@technomuhendislik.com
Telefon:  +90 224 233 83 89
Gsm     :  +90 507 128 04 44

7/24 Whatsapp hattı için hemen tıklayınız.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: