Alemdar Mahallesi, 1. Bahçeli Sokak No:45 Osmangazi/BURSA
tr

Bursagaz Onaylı Firmalar

12.12.2020
64
Bursagaz Onaylı Firmalar

Bursa’da ev ve işyerlerine kurulan doğalgaz tesisatı, doğalgaz kurulumu ve tadilatı yapan firmalar aracılığıyla gerçekleşmektedir. Doğalgaz tesisatı kurulumunda ilk olarak doğalgaz kurulum projesi hazırlanması gerekirken, hazırlanan projenin Bursagaz yetkilileri tarafından onaylanması durumunda doğalgaz tesisatına başlanmaktadır.

Ev ve işyerlerine kurulacak doğalgaz tesisatı için Bursagaz onaylı firmaların tercih edilmesi daha doğru olacaktır. Bu sayede firma mühendisleri tarafından çizilen projenin doğru bir şekilde hazırlanması daha doğru olur. Ayrıca Bursagaz onaylı firmalar tarafından hazırlanan projenin onayı da daha kolay hale gelir.

Doğalgaz tesisatı kapsamında tecrübeli usta ve başarılı mühendis kadrosuyla Bursagaz onaylı firmalar arasında öne çıkan firmamız, tesisatın projesinden montajına; kombi bakımından peteklerin temizliğine kadar birçok konuda Bursalı vatandaşlara hizmet vermektedir. Siz de doğalgaz tesisatı kurulum hizmeti için Bursagaz onayı bulunan firmamızdan yardım alabilir ve doğalgaz işlerinizi firmamız aracılığıyla çözüme kavuşturabilirsiniz.

Bursa Doğalgaz Tesisat Firması Seçimi

Bursa’da ev ve işyerlerine döşenen doğalgaz tesisatı için tercih edilen firmanın seçimi sırasında dikkat edilmesi gereken hususlar vardır. İlk olarak doğalgaz tesisatı için anlaşma yapılacak firmanın Bursagaz tarafından onay verilen firmalar arasında yer alması gerekir. Bu firmaların ayrıca Bursagaz’ın vermiş olduğu sertifikaya sahip olması gerekir.

Yetkisi ve sertifikası olmayan firmalar tarafından yapılan anlaşma doğalgaz tesisatı açısından problem yaşatabilir. Bursagaz onaylı firmalar arasından seçim yaparken, firmanın Bursa’da daha önce yapmış olduğu projeler incelenebilir ve en uygun maliyetle en kaliteli hizmeti verecek firma tercih edilebilir. Firma bünyesinde çalışan mühendis ve usta kadrosunun başarılı ve deneyimli olmasına dikkat edilir.

Bu konuda tecrübeli personeli ile bir adım öne çıkan firmamız, doğalgaz tesisatı konusunda yılların vermiş olduğu deneyimle Bursalı vatandaşların en çok tercih ettiği firmaların başında yer almaktadır. Siz de doğalgaz tesisatı için firmamızın vermiş olduğu doğalgaz tesisat hizmetinden yararlanabilirsiniz. Firmamız doğalgaz tesisatı kapsamında; proje hazırlanması, tesisat montajı, tadilat işlemleri ile bakım ve onarım çalışmaları yürümektedir.

Bursa Doğalgaz Firması Proje Hazırlanması

Doğalgaz tesisatı için seçilen firma ile yazılı olarak anlaşma yapılmalı ve mutlaka karşılıklı olarak imzalar atılmalıdır. Yapılan anlaşma kapsamında ilk olarak doğalgaz tesisat projesi hazırlanır. Doğalgaz tesisat projesi hazırlanırken; ev ya da işyerinin duvar ve zemin ölçülerine dikkat edilmelidir. Doğru bir şekilde planı yapılmayan doğalgaz tesisat projesi, çeşitli sorunlara yol açabilir.

Bu sorunlardan biri Bursagaz tarafından onay verilmemesi olurken, bulunduğu ortama göre doğru planlanmayan doğalgaz tesisatı ortamın sıcaklığını ayarlama konusunda problem yaşatabilir. Doğalgaz tesisat projesi hazırlanırken; kombinin ve kalorifer peteklerinin bulunacağı yerler doğru bir şekilde planlanmalıdır.

Doğalgaz tesisat projesi yeni kurulum amacıyla hazırlandığı gibi, kombi yer değişikliği ve firma değişikliği gibi sebeplerle de doğalgaz tadilat projesi hazırlanır. Bünyesinde başarılı mühendisleri barındıran ve doğalgaz tesisatı konusunda birçok önemli işe imza atan firmamız, kurulum ve tadilat konusunda da Bursalı vatandaşlara proje hizmeti sunmaktadır.

Bursagaz Sertifikalı Firmalar

Bursa’da faaliyet gösteren doğalgaz tesisat firmaları, vermiş oldukları hizmet kapsamında Bursagaz tarafından sertifika alırlar. Bursa’da yer alan doğalgaz tesisat işleri için Bursagaz sertifikası bulunan firmaların tercih edilmesi gerekir. Bursagaz onaylı ve sertifika sahibi doğalgaz firmaları, doğalgazın tesisat montajından tadilatına; kombi bakımından kalorifer peteklerinin temizliğine kadar birçok konuda daha avantajlı hizmetler vermektedir.

Siz de ev ya da işyerinize doğalgaz tesisatı kurmak için Bursagaz tarafından onay verilen firmalardan birini tercih etmelisiniz. Son dönemde Bursalı vatandaşların en çok tercih ettiği firmaların başında alan firmamız da Bursagaz tarafından verilen sertifikaya sahiptir.

Doğalgaz tesisat kurulum projesi, tesisat montajı, bakım ve onarım çalışmaları ile kombi ve petek temizliği konularında firmamızdan destek alabilirsiniz. Bursagaz sertifikası bulunan firmamız, uygun maliyet ve cazip ödeme seçenekleri ile her daim Bursalı vatandaşların yanında olmakta ve kaliteli hizmet anlayışıyla çalışmalarını sürdürmektedir.

Bursagaz Servis

Doğalgaz tesisatı kapsamında Bursa’da faaliyet gösteren firmalar, tesisatın projesinden montajına kadar birçok konuda hizmet vermektedir. Firmaların vermiş olduğu hizmetlerden biri de servis hizmetidir. Bursagaz onaylı firmaların bir kısmı vermiş oldukları hizmetle birlikte vatandaşlara herhangi bir arıza ya da tehlikeli bir durum meydana gelmesi durumunda servis hizmeti de sağlamaktadır.

Bursagaz servis hizmeti; iç tesisat konusunda yaşanan problemlerin çözümünde kullanılır. Bursagaz iç tesisat servis hizmeti; hafta içi ve cumartesi günleri 18:00-08:00 saatleri arasında hizmet verirken, pazar günleri ise 24 saat boyunca Bursalı vatandaşlara servis hizmeti sağlamaktadır. Bursagaz servis hizmeti kapsamında faaliyet gösteren firmamız da Bursa’da yer alan ev ve işyerlerine doğalgaz servis imkânı sunmaktadır.

Siz de Bursagaz servis kapsamında hafta içi ve cumartesi günleri saat 18:00 ile 08:00 saatleri arasında ya da diğer doğalgaz tesisat ve tadilat işlemleri ile ilgili durumlarda mesai saatleri arasında firmamızın vermiş olduğu hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Firmamız seçkin Bursa Doğalgaz Servisleri arasındadır.

Bursagaz Servis Hizmetine Nasıl Ulaşabilirim?

Bursagaz’ın çalışma saatleri dışında meydana gelen arıza durumunda Bursagaz, servis hizmeti için sertifika verdiği firmaları kullanır. Doğalgaz iç tesisat yardım servisi kapsamında Bursagaz, Alo 187 çağrı merkezini kullanır. Bursagaz onaylı iç tesisat servis hizmeti veren firmaların bilgisini, Alo 187 doğalgaz çağrı merkezinden öğrenmek mümkündür.

Ayrıca 444 11 33 numaralı telefon hattını arayarak bulunduğunuz konuma en yakın Bursagaz servisine ulaşılabilir. Alo 187 ve 444 11 33 numaralı telefonlar dışında Bursagaz servis hizmeti veren firmaların bilgisini Bursagaz web sitesinden öğrenmek de mümkündür.

Telefon numaraları ve web sitesi üzerinden ulaşabileceğiniz Bursagaz servis firmalarından, hafta içi ve cumartesi günleri 18:00 ile 08:00 saatleri arasında ve Pazar günleri 24 saat boyunca servis hizmeti alabilirsiniz. Bursagaz sertifikalı doğalgaz servis hizmeti veren firmamız; tesisat montajı, proje çizimi, tadilat işlemleri ile bakım ve temizlik konularında Bursalı vatandaşlara hizmet vermektedir.

Hangi Durumlarda Bursagaz Servisi Aranmalıdır?

Bursagaz servis hizmeti sertifikalı firmalar aracılığıyla, hafta içi ve cumartesi günleri 18:00 ile 08:00 saatleri arasında ve pazar günleri 24 saat boyunca faaliyet göstermektedir. Bu saatler arasında meydana gelen arıza ve tehlike durumlarında Alo 187, 444 11 33 ve Bursagaz web sitesi üzerinden servis hizmeti veren firmalar tercih edilir. Bu saatler arasında meydana gelen bir gaz kokusu durumu, Alo 187 Acil Doğalgaz hattına bildirilir.

Bursagaz yetkilileri kullanılmış olduğunuz doğalgazın gaz bağlantısını durdurur. Siz de oluşan arızayı gidermek için Bursagaz servis hizmeti veren firmalardan birini arayarak, bir an önce meydana gelen arızayı giderebilirsiniz. Hafta içi ve cumartesi günleri 18:00 ile 08:00 saatleri arasında ve pazar günleri 24 saat boyunca hizmet veren Bursagaz servis hizmetleri sayesinde gazsız kalmamış olunur. Siz de bu ve benzeri bir problemle karşılaşmanız durumunda, Bursagaz servis hizmeti veren firmamızı tercih edebilirsiniz.

Firmamız Bursagaz servis hizmeti dışında; doğalgaz tesisat projesi, tesisat kurulum ve montajı, tadilat işlemleri, kombi bakım ve onarım çalışmaları ile kombi ve petek temizliği gibi konularda da hizmet vermektedir. Uygun fiyat avantajları ve cazip ödeme seçenekleri ile Bursalı vatandaşlara hizmet veren firmamız, doğalgaz hizmetleri kapsamında en çok tercih edilen firmaların başında yer almaktadır.

Bursa’da En İyi Doğalgaz Servisi İçin İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.

Adres: Alemdar Mah. 1. Bahçeli Sok. No:45 Osmangazi / BURSA – TÜRKİYE
E-mail : info@technomuhendislik.com
Telefon:  +90 224 233 83 89
Gsm     :  +90 507 128 04 4

7/24 Whatsapp hattı için hemen tıklayınız.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: