Alemdar Mahallesi, 1. Bahçeli Sokak No:45 Osmangazi/BURSA
tr

Demirdöküm Bursa Bölge Bayii

27.12.2020
30
Demirdöküm Bursa Bölge Bayii

Demirdöküm Bursa bölge bayii olarak, kombi çözümleriniz olmak için bir telefon kadar uzağınızdayız. Demirdöküm marka kombilerinizde oluşan her türlü aksaklıkta yanınızdayız. Teknik servisimizde, eviniz veya iş yerinizdeki kombide oluşan herhangi bir arızalanma durumunda, talebiniz doğrultusunda adresinize ulaşarak hizmet veriyoruz. Kombi tamiri yapılırken işin boyutuna bakılmaksızın müdahale uygulanır. Olası bir arızalanma durumunda kullanıcının teyidi olmadan işlem yapılmaz. Talep halinde servis hizmeti için adresinize gelen ekipler alanında uzman kişilerdir ve müdahale esnasında son kalite servis araçları kullanırlar.

Tüm ilçe servislerinde olduğu gibi Bursa Demirdöküm kombi hizmetlerinde de yapılan her türlü iş garanti kapsamı altındadır. Aynı zamanda arızalanmanın meydana geldiği cihaz üzerinde değişen herhangi bir aksam da garanti kapsamına girer. Fiyat ilkemizde sürdürülebilirlik politikası uygulandığından, arızalanmanın meydana geldiği cihazın sorunu saptandıktan sonra tarafınızdan onay alınması halinde işleme başlanır. Demirdöküm markasının bünyesinde çalışan her çalışan çalışmasının temeline müşteri memnuniyetini almıştır. Demirdöküm ile çalışırken sizi beklemediğiniz sürprizler veya can sıkıcı durumlar beklemez.

Demirdöküm Bursa Satış Bayileri

Makine teknolojisinin bugün geldiği seviyede hayatlarımızı kolaylaştıran en önemli icatlardan biri olan kombiler, doğalgazın yer aldığı her noktada ısınmayı sağlayan cihazlardır. Doğalgaz pahalı bir yakıttır ancak odun, kömür gibi maddelerde olduğu gibi çevre kirliliğini artırmaz. Bu özelliği ve ekonomik oluşuyla yaygın olarak sıcak su, ısınma ve ocak gazları gibi alanlarda sıkça kullanılmaktadır. Bilhassa İstanbul gibi metropol kentlerinde ısınmaya duyulan ihtiyaç çok önemlidir. Böyle büyük yerlerde kombi servislerine duyulan ihtiyaç da fazladır.

Düzenli bir şekilde kombi bakımının yaptırılabilmesi için herhangi bir gerekçe görmeyen veya bu konuda alışkanlık kazanmayan kişiler ne yazık ki arızalarla karşılaştıkları anda hizmete ihtiyaç duyarlar.  Oysaki istisnai durumlar haricinde hayati kayıplara bile neden olabilen bu durumun göz ardı edilmemesi gerekmektedir. Özellikle de doğalgaz sızıntılarının meydana geldiği zamanlarda bazı zamanlarda tek bir lambanın yakılması bile büyük bir patlama ve beraberinde can kayıplarına yol açabilir.

Bu sebeple siz değerli tüketicilerimiz, herhangi bir sorunla karşılamasanız bile kombi bakımlarınızı düzenli olarak yaptırmayı ihmal etmemelisiniz. Öte yandan Demirdöküm kombinizin her ilkbahar ve sonbaharda, yani kombilerin aktif olmadığı dönemlerde bir teknik servis tarafından kontrol ettirilmesi gerekir. Kombinizin su ısıtmaması veya ateşlememesi gibi problemlerin temelinde bu aksatılan bakımlar yer alır. Aslında çok önceden alacağınız önlemler ile bu olası problemleri yok edebilirsiniz. Demirdöküm kombi olarak, talebiniz doğrultusunda her türlü kontrol ve bakım hizmeti için bir telefon kadar uzağınızdayız.

Demirdöküm Bursa Yetkili Servis

Demirdöküm Bursa Yetkili Kombi Servisi, çok uzun yıllardır kombi konusunda her türlü servis ve desteği veren bir firmadır. Siz müşterilerimiz için her türlü arızalanmayı profesyonel çözümlerimizle gidermek üzere buradayız.

Demirdöküm teknik servisimiz tarafınızdan gelen arıza taleplerinden sonra en yakın servis noktalarına durumu bildirerek hızlıca adresinizde soruna kaliteli bir müdahale uygulamaktadır. Kombinizin modeli ne olursa olsun, Demirdöküm Bursabölge bayii olarak alanında uzman arkadaşlarımız 7/24 hizmet verirler.

Demirdöküm Bursa Teknik Servis

Bursa bölgesinde kombinizde arıza olması, bakım talebinde bulunmanız veya sıfırdan kombi alımı yapmak istemeniz halinde size hizmet vermek üzere can atan ekibimize müracaat edebilirsiniz. Bursa Demirdöküm bünyesi adı altında teknik servis veren deneyimli kadromuz, kombilerinize ait bakım işlemlerini profesyonel bir şekilde gerçekleştireceklerdir.


Demirdöküm bünyesi altında Bursa bölgesine hizmet vermek üzere kurulmuş Demirdöküm Bursa bölge bayii talebiniz doğrultusunda kombinizin arızalanmasına çözüm olmak üzere adresinize gelir. Tespit edildiği takdirde hasar görmüş aksamların değişimini gerçekleştirir. Arızalanmalarda sertifika sahibi teknik servis elemanlarımız ve son kalite araçlar kullanarak en kısa zamanda adresinize müdahalede bulunurlar.

Kombinin Modeline Göre Bakım

Demirdöküm marka kombilerin bakımı yapılırken iki durum söz konusudur. Bunlardan ilki eski tip bacalı kombilerken diğer yoğuşmalı kombilerdir.

Diğer tür olan bacalı kombilerde ise çekiş durumu ile birlikte bacanın limit sensörü kontrol edilir. Daha sonra herhangi bir tıkanıklık olduğu tespit edilirse bu noktada baca temizliği yapılır. Buna ters olarak yoğuşmalı kombilerde ise temizlik su haznesine yapılır. Kaloriferin gidiş yönünde bulunan çamur ayrıştırıcı filtrenin temizliği de bakımın bir diğer aşamasıdır.

ECA Bursa Bölge Bayii hakkında ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

En İyi Demirdöküm Bursa Bölge Bayii için iletişime geçiniz.

Adres: Alemdar Mah. 1. Bahçeli Sok. No:45 Osmangazi / BURSA – TÜRKİYE
E-mail : info@technomuhendislik.com
Telefon:  +90 224 233 83 89
Gsm     :  +90 507 128 04 44

7/24 Whatsapp hattı için hemen tıklayınız.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: