Alemdar Mahallesi, 1. Bahçeli Sokak No:45 Osmangazi/BURSA
tr

DOĞALGAZ PROJE ÇİZİMİ

14.04.2020
110
DOĞALGAZ PROJE ÇİZİMİ

Doğalgaz proje çizimi hizmetleri oldukça profesyonellik gerektiren bir iştir. Bu nedenle Techno Mühendislik ailesi olarak proje çizimlerimizde alanında deneyimli uzmanlar ile çalışmaktayız. Sağlıklı ve uzun ömürlü tesisatlar için dikkat edilmesi gereken ilk husus proje çizimidir. Doğru proje çizimi kişilere en az enerji ile en çok ısınma imkanı sağlar. Böylece doğru proje çiziminin avantajlarını bir ömür boyu hissedersiniz.

Doğalgaz proje çizimi çalışmaları birçok yönden projenin çizileceği alana göre farklılık gösterir. Sanayi tipi ve ev tipi olarak ikiye ayrılan doğalgaz projeleri arasından alana en uygun olanı seçilir ve alanın boyutları, şekli, temel yapısına göre taslak hazırlanır. Akabinde proje en az ısı ile en çok alanı ısıtabilecek şekilde tasarlanır. Doğru proje çizimi doğalgaz tesisatının döşendiği alanların tamamının az enerji ile kolay ısınabilmesini sağlar. Tesisatların döşeneceği her bir alan birbirinden farklı olduğu için çizilen projeler de birbirinden farklı olmalıdır. Böylece alan için özel ve maksimum verimin sağlanabileceği tasarruflu doğalgaz tesisatları ortaya çıkarılabilir.

Doğalgaz Proje Çizimi Tek Başına Yeterli Midir?

Doğalgaz Proje Çizimi sağlıklı ve tasarruflu doğalgaz tesisatlarına sahip olabilmeniz için tek başına yeterli olan bir çalışma değildir. Sağlıklı ve verimli tesisatların elde edilebilmesi için uygulanması gereken ilk aşama proje çizimidir. Daha sonra ise tesisatın döşenmesi adımı vardır. Tesisat döşenirken de proje çiziminde gösterilen hassasiyetin aynısı gösterilmelidir.

Tesisat döşenirken deneyimli ustalar tarafından döşenmeli ve işinin ehli çalışanlar tarafından yerleştirilmelidir. Tesisatların hatalı döşenmesi geri alınamayacak yanlış adımları beraberinde getirir. Bu nedenle alanında uzman ekibimiz ve ustalarımızla müşterilerimize profesyonel hizmet veririz.

Doğalgaz proje çizimi ve tesisat döşemesi ile birlikte önemli olan bir başka husus da tesisat döşenirken kullanılan malzemelerin kalitesidir. Her ne iş yapılırsa yapılsın kullanılan malzemenin kalitesi ortaya çıkan işin de kalitesini yansıtır. Bu nedenle Techno Mühendislik bünyesinde verilen tüm hizmetlerimizde kaliteli malzemeler kullanılmaktadır. Tesisatlar için büyük önem taşıyan kombi, petek ve boruların kaliteli marka ve ürünlerden seçilmesine özen gösteriyor ve montajları sırasında da aynı dikkati sergiliyoruz. Önceliğimiz memnuniyetiniz.   

Detaylı bilgi ve ücretsiz keşif için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bursagaz yetkili firma durumunu öğrenmek için tıklayınız.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: