Alemdar Mahallesi, 1. Bahçeli Sokak No:45 Osmangazi/BURSA
tr

Yoğuşmalı Kombi Fiyatları Ve Yorumları

18.11.2021
3
Yoğuşmalı Kombi Fiyatları Ve Yorumları

Yoğuşmalı Kombi Fiyatları Ve Yorumları hakkında sizler içi hazırladığımız yazımıza göz gezdirebilirsiniz. Eğer yaşam alanlarınız için en uygun kombi markası ve modelinin hangisi olduğuna karar veremiyor iseniz doğru yerdesiniz.

Yoğuşmalı Kombi Fiyatları

Tam Yoğuşmalı Kombi

Yoğuşmalı kombiler tam ve yarı yoğuşmalı kombi modelleri olarak iki farklı sistemde üretilmektedir. Ancak yerden ısıtmalı veya normal bir doğalgaz sistemi için en yüksek performansı elde etmek isterseniz tercihinizi tam yoğuşmalı kombi modellerinden yana yapabilirsiniz.

Kombi üretimi konusunda öncü olan firmaların üretmiş olduğu tam yoğuşmalı markalar her daim yaşam alanlarınızda yüksek konforu elde etmenizi sağlayacaktır.

Yoğuşmalı kombi üretimi yapan kombi markaları kışa giriş yaptığımız şu günlerde; Yoğuşmalı Kombi Fiyatları ve kombi kampanyaları ile en uygun fiyatlarını da sunuyorlar.

Tercih edeceğiniz yoğuşmalı kombi markalarının fiyatları markaya ve modele göre değişkenlik gösterebilmektedir. Ancak iyi bir model ve marka olarak alacağınız yoğuşmalı bir kombinin 2 veya 3 yıl içerisinde kendini amorti edeceğini de söyleyebiliriz. Bu sayede birkaç yıl içinde daha yüksek tasarruf yaparak doğalgazı kullanabiliyorsunuz.

2 tip kombi sistemi bulunmaktadır. Hermetik ve yoğuşmalı kombi sistemleri karşılaştırıldığında yoğuşmalı kombi modellerinin biraz daha fiyat olarak yüksek olduğunu söylemek mümkündür. Ancak tasarruf ve fiyat olarak değerlendirildiğinde yoğuşmalı kombi modellerinin daha kaliteli olduğu bilinmektedir.

Yoğuşmalı Kombi Yorumları

Yoğuşmalı Kombi Fiyatları ve yoğuşmalı kombi kullanımı sizlere pek çok açıdan yarar sağlamaktadır. Özellikle verimlilik ve doğalgaz kullanımında tasarruf elde etmek isteyenler yoğuşmalı kombi modellerini tercih ediyorlar.

Kombi kullanıcıları hermetik ve yoğuşmalı kombi modelleri arasında kararsız kalabiliyorlar. Ancak genel olarak kombi üreticilerinin ve doğalgaz

tesisatçılarının genel olarak yoğuşmalı kombi modellerini önerdiğini de belirtmek de yarar vardır. Ancak yaşam alanlarınız için hangi tip kombi modelinin daha uygun olduğunu ve size ne kadarlık bir tasarruf sunacağını araştırarak en uygun kombiyi seçebilirsiniz.

Yoğuşmalı Kombiler Mi Hermetik Kombiler Mi?

Yoğuşmalı Kombi Fiyatları ve yoğuşmalı kombiler de yine hermetik kombi sistemleri içerisinde yer almaktadır. Ancak yoğuşmalı kombi modelleri hermetik kombi sistemlerinden daha farklı bir çalışma sistemine sahiptir. Bu çalışma sisteminin sizlere sunacağı en büyük avantaj ise doğalgazı ısı kaybı yaşamadan kullanabiliyor olmasıdır. Atık gazın içerisindeki su buharını ve enerjiyi tekrar kullanabilme sistemi sadece tam yoğuşmalı kombi modellerinde gerçekleşmektedir.

Atık gazın içerisindeki su buharının ayrıştırılarak tekrar kullanılarak ısı için alana geri gönderilmesi sizlere büyük bir tasarruf da sunmaktadır. Isınma maliyetlerinizden yaklaşık olarak %30’lara varan tasarruflar yapmak ve daha konforlu bir ısı elde etmek için sizler de yoğuşmalı kombi modellerini inceleyebilirsiniz.

Çevreye karşı duyarlılık açısından da hermetik kombiler daha fazla gaz atığı meydana getirmektedir. Ancak yoğuşmalı kombilerin çevreye duyarlılığı ve uygunluğu da kanıtlanmıştır.

Hermetik kombi sistemleri ve Yoğuşmalı Kombi Fiyatları ile ilgili 2018 yılında Avrupa Birliği tarafından kombi üretimi ile ilgili olarak alınan karara göre yeni hermetik kombi modelleri üretilmeyecek. Satışta olan tüm modellerin bir devamı olmayacak. Bunun için sadece tek tip olarak tam ve yarı yoğuşmalı kombi modellerinin üretileceğini belirttiler.

Sizler de kombi fiyatları ve en uygun kombi modelleri hakkında daha detaylı bilgi edinmek isterseniz 0224 233 83 89 numaramız üzerinden teknik servisimiz ile görüşebilirsiniz.

En Ucuz Kombi Modelleri

En ucuz kombi modelleri seçimlerinizden önce alanınıza uygun performansı sunacak modeli tercih etmenizi öneririz. Çünkü yaşam alanınıza yeterli kapasiteye sahip olan bir kombi tercih etmezseniz daha fazla enerji harcamak

zorunda kalabilirsiniz. Bunun için kombinizi ucuz almış olsanız bile daha yüksek faturalar ödemek zorunda kalabilirsiniz. Kaliteli bir ısınma ve düşük ücretler ödemek doğalgaz kullanımında kombi seçimleriniz ile orantılıdır.

En ucuz kombi modelleri ve en uygun kombi çeşitleri için sizler de 0507 128 04 44 hizmet servis numaramızı arayarak daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

En ucuz kombi seçerken kombi üretiminde öncü olan firmaları tercih etmeye özen göstermelisiniz. Öncü kombi markalarından alacağınız kombiler için düzenli bakım ve onarım işlemlerini garanti kapsamında ücretsiz olarak yaptırabilirsiniz.

Ayrıca teknik servis tamamen cihazınız ile birebir uyumlu olacak şekilde yedek parçaları da tercih edeceği için cihazınızın kullanım süresini de uzatabilirsiniz.

Bursagaz Doğalgaz Tesisatı Proje 2020 | Techno Mühendislik (technomuhendislik.com)

Yoğuşmalı kombi fiyatları ve modelleri ile ilgili firmamız ile iletişime geçerek tüm sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

İletişim

Adres: Alemdar Mah. 1. Bahçeli Sok. No:45 Osmangazi / BURSA – TÜRKİYE
E-mail : info@technomuhendislik.com
Telefon: +90 224 233 83 89
Gsm     : +90 507 128 04 44

7/24 Whatsapp hattı için hemen tıklayınız.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: