Alemdar Mahallesi, 1. Bahçeli Sokak No:45 Osmangazi/BURSA
tr

HERMETİK SOBA

Anasayfa » HERMETİK SOBA

Hermetik soba, taşınabilir özellikli ve bacalı sobalara nazaran çok daha estetik görünümlü modellerdir. Doğalgaz ile çalışabilmekte olan bu özel sobalar, hızlı bir şekilde ortama ısı yayabilme özelliğine sahiptir.

En İyi Hermetik Soba Hangisi

En İyi Hermetik Soba, sizlerin taleplerine en iyi şekilde karşılık verebilmekte olan soba modelleridir. Bir sobadan tam olarak beklentiniz nedir? Hangi amaçla kullanmak istersiniz? Tüm bu sorulara cevap verebilen sobalar kullanıcılar için en iyi soba olabilme özelliğini taşımaktadır.

Sizlerin ihtiyaçlarına çözüm sunabilecek hermetik soba modellerini satın almadan önce fiyat performans özelliklerine dikkat etmeniz faydalı olacaktır.

 Çalışma performansını aynı şekilde göstermekte olan iki farklı markanın fiyat araştırmalarını yapmadan satın almanız, bu alışverişinizde paranızın bir kısmını çöpe atmanıza neden olabilmektedir. Akıllı alışveriş için en doğru doğru bir analiz ve araştırma yapmak gerekmektedir.

Hermetik soba üretici firmaların fiyat politikaları birbirinden farklılık gösterebilmektedir. Bunun en önemli nedeni ise, firmaların üretim aşamasında ortaya çıkardığı farklı maliyetler olabilmektedir. Yüksek maliyetler ile üretilen hermetik sobaların satış fiyatı da bu yönde paralel olarak artış göstermektedir.

En iyi hermetik soba, oldukça uzun ömürlü çalışma performansı gösterebilen, sorunsuz çalışabilen ve fiziksel olarak dayanıklı malzemelerden üretilmiş mekanik ürünlerdir.

Üretimi yapmakta olan çok sayıda marka bulunmaktadır. Sektörde uzun yıllar yerini alan ve dayanıklı hermetik sobaları yıllardır üretmekte olan sektörün devleri özel fiyatları ile sizlerin kullanımına sunmaktadır.

Günümüzde en çok tercih edilmekte olan üretici markalarına bakıldığında ise Hoşseven hermetik sobalar, As Royal hermetik sobalar, Fujiyama hermetik soba markaları olmaktadır.

Hoşseven HDU-10 Hermetik Doğalgaz Sobası …1397 TL

Ayaksız ve duvara monte bir şekilde kullanılmak olan doğalgaz sobası kullanıldığı anlarda kolayca ortamı ısıtabilme özelliğine sahiptir. Sadece bulunduğu alanı kolayca ısıtabilmektedir. Ortaya çıkarttığı yakıt atığını kolayca dışarıya atabilmektedir. Bir petek gibi pencere altında kullanım için idealdir. Kullanıcı yorumlarına bakıldığında dört kişiden üçünün memnun olduğunu söylemek mümkün olmaktadır.

As Royal DT-11000 Duvar Tipi Hermetik Doğalgaz Sobası …1395 TL

Özel ebatları sayesinde ayaksız ve duvar tipi olarak pratik bir kullaım özelliğine sahiptir. Kış aylarında ısınmak amacıyla üretilmiş mekanik bir cihazlardır. Delikli dış yüzeyi ısının ortama anlık olarak yayılmasına imkân sağlamaktadır. Çocuk ve hayvan dostu bir ürün olarak yüzeyi aşırı ısınma gerçekleştirmez.

Hoşseven HPD-10 Plazma Dekoratif Hermetik Doğalgaz Sobası …2199 TL

İsminden de kolayca anlaşılacağı gibi dekoratif bir kullanım ayrıcalığına sahip hermetik soba modelidir. Pratik kullanımlı özelliğe sahiptir. Duvar tipi ve ayaksız olması nedeniyle ortamda yer tutmamaktadır. Pratik temizleme imkanına sahiptir.

Fujiyama FHS 12000 KFC Fanlı Hermetik Doğalgaz Sobası …1828,5 TL

Fanlı olma özelliği ile ön plana çıkmakta olan özel bir modeldir. Sıcak hava üfleme konusunda etkili fan özelliği sayesinde ortam çok hızlı bir biçimde ısınabilmektedir. Ayaksız ve duvara monte bir kullanım şekline sahiptir. Kış mevsiminde sağlıklı bir ısınma sağlamaktadır. Dekoratif görüntüsü sayesinde ev dekorasyonunuza kolayca uyum sağlayabilecek özeliklere sahiptir.

Fujiyama Elit 4000 Hermetik Doğalgaz Sobası …1390 TL

İstenen ısıtma özelliğine sahip, kolayca açılıp kapatabilme butonuyla anlık ısıtma sağlamaktadır. Gürültüsüz bir şekilde çalışmaktadır. Ayaksız ve duvara monte olarak kullanım imkanına sahip mekanik bir modeldir.

Asroyal SR11000 Hermetik Fanlı Doğalgaz Soba……2085 TL

Ayaklı birmodel olarak öne çıkmakta olan hermetik soba, doğalgaz ya da LPG ile kolayca çalışabilmektedir. Kış aylarında kolay ısınma imkânı sağlamaktadır. Bulunduğu ortamı farklı ayarları sayesinde hılzı bir şekilde ısıtabilmektedir.

Hermetik Soba Alırken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Hermetik Doğalgaz soba alırken bir takım dikkat edilmesi gereken durumlar bulunmaktadır. Bu özel noktalara dikkat ederek hem bütçenize uygun ekonomik bir soba sahibi olabilir hem de en verimli modele sahip olabilirsiniz. Buda uzun vade de ısınma ihtiyaçlarınızdan tasarruf etmenize imkân sağlamaktadır.

En başta hermetik soba alırken dikkat edilecek en önemli husus, tam olarak ihtiyacınızın ne olduğudur. Ne kadarlık bir alan içerisinde kullanılacağı olmaktadır. Kullanım amacını bilerek alışveriş yaparsanız bu yönde doğru bir ürün satın alabilirsiniz. Odanın kapasitesine uygun bir ısınma hizmeti sunabilen ürünlere yönelmeniz gerekmektedir.

Doğalgaz ile çalışma performansına sahip oldukları için güvenilir olmaları birincil özelliğidir.  Emniyet sistemine sahip hermetik soba modelleri tercih edilmelidir.

Ortaya çıkan gaz ve gaz atığının bacadan kolay bir şekilde atılamadığı durumlarda ateşlemeyi anında sonlandırabilen doğalgaz sobaları tercih edilmelidir.

Hermatik Sobalar Atık gazı hızlıca ve doğrudan dışarıya atabildiği için daha güvenlidir. Çalışmasının sona erdiği andan itibaren ısıta özelliği de son bulmaktadır.

Hermetik soba alırken dikkat etmeniz gerekenler arasında önemli olan bir diğer husus ise bilindik marka ürünlerinden yaralanmanız olacaktır. Popüler markaların sağladıkları teknik destek, servis ağı, marka güvenilirliği ve fiyat ayrıcalıklarından yararlanabilmek için önem taşımaktadır.

Ürün şıklığı açısından hermetik soba alırken odanıza en uygun ve dekoratif özelliklere sahip modelleri tercih edebilirsiniz.       

– Kombi Tavsiye

Size Nasıl Ulaşabilirim?

Adres: Alemdar Mah. 1. Bahçeli Sok. No:45 Osmangazi / BURSA – TÜRKİYE
E-mail : info@technomuhendislik.com
Telefon:  +90 224 233 83 89
Gsm     :  +90 507 128 04 44

7/24 Whatsapp hattı için hemen tıklayınız.

    

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: