Alemdar Mahallesi, 1. Bahçeli Sokak No:45 Osmangazi/BURSA
tr

Kombi Garanti Süresi Uzatma Yapabilir miyim?

12.11.2021
8
Kombi Garanti Süresi Uzatma Yapabilir miyim?

Kombi Garanti Süresi Uzatma Yapabilir miyim? Kombi Garanti Süresini Uzatabilir Miyim? Mevcut kullanmakta olduğunuz kombilerin garanti süresi bitmeye yakın ise garanti süresini uzatma şansınız bulunmaktadır.

Genellikle kombi modellerinin standart garanti süreleri en az 3 yıl olarak belirlenmektedir. 3 yıllık sürenin sonunda eğer uygun görürseniz 1 yıldan 3 yıla kadar tekrar garanti süresini uzatabilirsiniz. Garanti süresini uzatmanızın kombiniz için pek çok farklı avantajı bulunmaktadır.

İletişim: 0224 233 83 89 

Kombi Çeşitleri İçin Artı Garanti Süresi

Her firmanın üretmiş olduğu kombi modelleri için artı garanti süresi de bulunmaktadır. Bu süreler en az 1 yıl olmak üzere en fazla 3 yıl olarak belirlenmiştir. Garanti süresi kullanmakta olduğunuz kombinin daha uzun ömürlü ve sağlıklı bir şekilde çalışabilmesi için oldukça önemlidir. Bunun için hangi model veya hangi marka kombi kullanırsanız kullanın garanti süresi kapsamında ürün kullanmaya dikkat etmelisiniz. Artı garanti süresi ile kullanmakta olduğunuz kombiniz için ücretsiz bakım ve onarım yaptırma şansına da sahip olabilirsiniz. Yılda bir defa ücretsiz bakım ve onarım hizmetinden yararlanmak için kombi firmalarının sunmuş olduğu artı garanti süresi avantajını değerlendirebilirsiniz.

Kombi Garanti Süresi Uzatma Avantajları

-Sıfır aldığınız kombiler için markaların belirlemiş olduğu standart bir garanti süresi bulunmaktadır. Bu garanti süresine ek olarak dilerseniz bu süreyi uzatabilme şansınız da vardır.

-Garanti süresini uzatmanız dahilinde senelik olarak yaptırabileceğiniz periyodik bakımlardan ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.

-İleride arıza oluşturabilecek parçalar önceden değiştirilerek olası bir sorunun önüne geçilebilmektedir.

-Hem yaz hem de kış mevsiminde ücretsiz kombi bakımı yaptırabilmek için garanti süresini uzatabilirsiniz.

-Olası bir arıza veya onarım işlemleri sırasında teknik servis hızlı bir şekilde gelerek yapılması gereken tüm işlemleri yaparak hiçbir ücret de talep etmemektedir.

-Teknik servis ücreti alınmazken aynı zamanda tıkanık temizlenmesi, yedek parça takılması ve malzeme değişmesi gibi tüm işlemlerde herhangi bir servis ve bakım ücreti de alınmamaktadır.

-Kullanmakta olduğunuz kombi markasının yetkili servisi ile daha rahat bir şekilde iletişime geçerek hızlı servis hizmetinden de Kombi Garanti Süresi Uzatma garanti kapsamı içerisinde yararlanabilirsiniz.

Artı garanti süresinden yararlanmak için kombinizi aldığınız firmaya oldukça cüzi miktarlarda ücret ödemeniz yeterli olacaktır.

Garanti Süresi Uzatılmadığında Neler Olur?

Garanti süresi biten veya garanti süresi uzatılmayan kombiler sizlere her zaman daha fazla maliyet getirebilecektir.

Garanti kapsamı dışında kalan kombi cihazınız için yaptıracağınız dönemlik ve yıllık bakım periyotları için ücret ödemek zorunda kalabilirsiniz.

Garanti süresi biten cihazlar genellikle kısa sürede bozularak kullanılamaz hale gelebilmektedir.

-Kullanmakta olduğunuz kombinizin garanti süresi bittiğinde oluşacak olan tüm arıza ve bakımlarda ekstra ücretler ödemek zorunda kalabilirsiniz.

– Kullanılacak olan yedek parçalar ve diğer malzemeler için de arıza giderme işlemlerini yaptırsanız da yine de cihazınız garanti kapsamında olmayacaktır.

-Hangi marka veya hangi model kombi kullanırsanız kullanın kesinlikle garanti kapsamı içerisinde kullanmaya özen göstermelisiniz. Bu sayede hem cihazınız daha uzun süre hem de daha yüksek performans ile çalışabilmektedir.

 -Ekstra ücretler ödemek ve daha fazla maliyetler ile karşı karşıya kalmamak için kombinizi aldığınız markadan garanti süresini uygun şartlar altında uzatmasını isteyebilirsiniz.

-Her kombi firmanın garanti süresini uzatmak için kendi firma bünyelerinde belirlemiş olduğu şartlar olabilmektedir. Bunun için daha detaylı bilgi almak adına kullandığınız kombi markası ile iletişime geçebilirsiniz.

-Azami süre kombiler için 3 yıl olarak belirlenmiştir. Bu süre zarfında yaptıracağınız yıllık bakımlara herhangi bir cüret ödemediğiniz gibi cihazınızdan da yüksek bir performans alabilirsiniz.

-Kombinizi aldığınız firmanın yetkili bayisine giderek veya müşteri danışmanları ile telefon üzerinden görüşerek garanti süresini kolaylıkla uzatabilirsiniz.

Kombi Garanti Süresi Uzatma Hakkında

Çağrı merkezleri üzerinden tüm kombi markalarına 7/24 ulaşarak ek garanti süresi talebinde bulunabilirsiniz. Kombinizin garanti süresini uzatarak daha az maliyet ile yüksek verimli çalışan cihazlara sahip olabilirsiniz. Özellikle kış mevsiminde sıcaklık ve sıcak su tüketiminizde mağdur olmamak adına garanti süresini uzatmanızı öneririz.

Ek garanti süresi uzatma ücretleri firmadan firmaya ve kullanılan cihazın özelliklerine göre farklılık gösterebilmektedir. Garanti süresi uzatma veya Kombi Garanti Süresi Uzatma kapsamında yararlanabileceğiniz ek hizmetler ve fiyatları ile ilgili daha detaylı bilgi almak için çağrı merkezi üzerinden tüm firmalara kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Kombi Bakımı Ne Kadar Sürmektedir (technomuhendislik.com)

            Kombi garanti şartları, kombi garanti uzatma ücretleri, kombi garanti sorgulama, kombi garanti süresi, kombi garanti kapsamı     , kombi garantisi kaç yıl, kombi garanti başlatma, kombi garanti uzatmak mantıklımı, kombi garanti süreleri ve Kombi Garanti Süresini Uzatabilir Miyim? gibi konularda arayabilirsiniz.

Adres: Alemdar Mah. 1. Bahçeli Sok. No:45 Osmangazi / BURSA – TÜRKİYE
E-mail : info@technomuhendislik.com
Telefon:  +90 224 233 83 89
Gsm     :  +90 507 128 0444

7/24 Whatsapp hattı için hemen tıklayınız.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: