Alemdar Mahallesi, 1. Bahçeli Sokak No:45 Osmangazi/BURSA
tr

KALORİFER TESİSATI

14.04.2020
130
KALORİFER TESİSATI

Kalorifer tesisatı, yaşam alanlarında uygun ısının sağlanabilmesi ve soğuk dış ortamlardan korunabilmek için ihtiyaç duyulan sistemlerden biridir. Bu tesisatların hazırlanma ve monte edilme aşamalarında çok dikkatli olunmalıdır. Çünkü sağlıksız kalorifer tesisatları beraberinde ısı dengelenememesi, aşırı ısıtma veya yeteri kadar ısıtamama gibi ısı sorunlarına neden olabilmektedir. Bu gibi olumsuzluklar ise tesisat kullanıcılarına ilk aşamada aşırı yüksek faturalar ile daha sonrasında ise tesisat sorunları ile geri dönüş sağlayacaktır. Techno Mühendislik ailesi olarak verdiğimiz tüm kalorifer tesisatı hizmetlerini alanında uzman usta ve çalışanlar ile veriyor ve malzemelerimizi seçerken en kaliteli ürünleri tercih ediyoruz.

Kalorifer Tesisatı Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Kalorifer tesisatı yaşam alanlarının ısıtılmasında kullanılan araçtır. Bu nedenle kalorifer tesisatlarının sağlıklı ve tasarruflu tesisatlar olması gerekir. Böylece kullanıcıların cebini yakan yüksek faturalar ve ısı sorunları ortadan kaldırılabilir. Peki sağlıklı kalorifer tesisatı nasıl olmalıdır?

Sağlıklı bir kalorifer tesisatı öncelikle doğru bir plana göre konumlandırılmış olmalıdır. Tesisatlar hazırlanırken plan çizimi büyük önem taşır. Genellikle iki çeşit plan vardır. Bunlar ev tipi ve sanayi tipi tesisatlar olarak bilinir. Tesisatlar konumlandırılırken alan ön incelemeden geçirilmelidir. Böylece alanı en az enerji ile en çok ısıtabilecek bölgeler belirlenir ve tesisatın bu bölgeleri esas alarak döşenmek üzere planı çizilir.

Plan çizildikten sonra tesisatın döşenmesi aşamasında da büyük bir dikkat ve uzmanlık gerekir. Tesisat doğru döşenmez ise ısı planlandığı gibi aktarılamaz ve yukarıda bahsedilen ısı sorunları ortaya çıkar. Bu nedenle tesisat döşenirken yani monte edilirken mutlaka deneyimli ustalar ve çalışanlar tarafından işlem gerçekleştirilmelidir. Böylece tesisat sağlıklı bir şekilde monte edilebilir ve maksimum verim alınabilir. Techno Mühendislik ailesi olarak verdiğimiz tüm hizmetlerde maksimum önem ve kalite kontrolü ile çalışmaktayız. Böylece tüm müşterilerimizin memnuniyetini kazanırken aynı zamanda sağlıklı hizmetler de sağlamaktayız.

kalorifer tesisatı

Firmamız bünyesinde verdiğimiz tüm hizmetleri müşteri memnuniyeti odaklı hazırlamaktayız. Verdiğimiz hizmetlere web sitemizden ulaşabilir veya bizi web sitemizdeki numara aracılığı ile arayarak detaylı bilgi alabilir, fiyatlar hakkında da merak ettiklerinizi iletişim kanallarımızdan sorabilirsiniz.

Detaylı bilgi ve ücretsiz keşif için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bursagaz yetkili firma durumunu öğrenmek için tıklayınız.

Ziyaretçi Yorumları - 1 YORUM
  1. Haydar Sümeroğulları dedi ki:

    Kalorifer Tesisatı her aşamasında uzman eller tarafından yapılmalıdır. Günümüzde radyatör (petek) ısınma konusunda en çok kullanılan araçlardan biri olmakla birlikte, ondan alacağınız verimi maksimum düzeyde tutan yardım aldığınız firmadır. Techno Mühendislik bu konuda bizi asla üzmedi. Gözünüz kapalı güvenebilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: