Alemdar Mahallesi, 1. Bahçeli Sokak No:45 Osmangazi/BURSA
tr

Akıllı Kombi Nedir? Akıllı Kombi Fiyatları Ve Akıllı Kombi Avantajları

15.11.2021
7
Akıllı Kombi Nedir? Akıllı Kombi Fiyatları Ve Akıllı Kombi Avantajları

Akıllı Kombi Nedir? Kombi Fiyatları Ve Kombi Avantajları hakkında tüm merak ettikleriniz için yazımıza göz gezdirebilirsiniz. Son dönemlerde en çok tercih edilen cihazlardan biri olan akılı kombiler oda termostatları ile birlikte çalışmaktadır.

akıllı kombi
Kombilerde Arıza

Oda ısını ayarlamanıza yardımcı olacak olan kombi modelleri ile ısıyı belirli bir derece sabit tutma şansına sahip olabiliyorsunuz. Pek çok kombi markasının farklı özelliklere sahip olan akıllı kombi modelleri bulunmaktadır. Yaşam alanlarınızın ve konutlarınızın ihtiyaçlarına ve gereksinimlerine uygun cevapları verecek olan akıllı modellerini tercih edebilirsiniz.

Akıllı Kombi Nedir?

Akıllı kombi modelleri doğalgazda tasarruflu kullanım için özel olarak üretilmiş olan cihazlardır. Sizler de yaşam alanlarınıza kombi modellerini kazandırarak daha yüksek ısı elde ederken daha düşük ücretler ödeyebilirsiniz. Kombilerin üzerinde bulunan derece değeri sıcak suyun derecesini göstermektedir. Sizler de kombinizdeki dereceye göre peteklere ve eve ulaşacak olan sıcak suyun sıcaklığını ayarlayabilirsiniz. Ancak bu noktada bulunduğunuz bölgedeki iklim şartlarını, evinizin konumunun ve peteklerinin kalitesinin de istediğiniz ısı verimini elde etmeniz açısından oldukça önemli olduğunu söylemek isteriz.

Doğalgaz kullanımından tasarruf elde etmek için akıllı kombi modellerini değerlendirebilirsiniz. Oda sıcaklığını sabit bir derecede tutarak kombinin belirli bir derecede sabit kalmasını sağlayabilirsiniz. Bu da kombinin değerini kendiliğinden yükseltmesinin önüne geçmektedir. Böylelikle sürekli olarak ısının yükselmesinin önüne geçerek doğalgaz kullanımından tasarruf elde edebilirsiniz.

Akıllı kombi kullanımı ile geniş alanlarda bile aylık doğalgaz tüketiminden ortalama olarak %30’lara varan tasarruflar elde edebilirsiniz.

Daha konforlu yaşam alanları elde etmek ve doğalgaz tüketiminden en yüksek verimi elde etmek için istediğiniz markanın akıllı kombi ürünlerini tercih edebilirsiniz.

Akıllı Kombi Fiyatları

Kombi için tercih edeceğiniz marka ve modele göre fiyatlarında da değişikliğe sebep olabilecektir. Uzun süreli ve en yüksek verimde kullanım sunan kombileri tercih ederek daha konforlu ve kaliteli bir ısı elde edebilirsiniz. Kombi seçimlerinizde önceliğiniz her zaman petek sayınıza ve yaşam alanınızın büyüklüğüne göre en yüksek kaliteyi sunacak olan modelleri tercih etmek olmalıdır.

Akıllı kombi fiyatları her marka ve modele göre farklılık göstermektedir. Ancak kombi seçimlerinizde fiyattan önce sizlere sunacak olan profesyonel ısıyı hesap etmenizi öneririz. Konutlarınız için en uygun kombi seçeneğini belirlemek adına 0507 128 04 44 numaralı teknik hizmet numaramızı arayabilirsiniz.

Akıllı Kombi Avantajları

-Diğer kombi modelleri ile kıyaslandığında akıllı kombi modellerinin pek çok avantaj sunduğunu söylemek mümkündür. Özellikle ısıyı verimli bir şekilde kullanmak adına kombi modellerini tercih edebilirsiniz.

-Kombi modelleri odadaki ısı derecesini kendiliğinden algılar ve otomatik olarak sizlerin belirlediği en yüksek dereceye ulaşmasını sağlar. Örneğin akıllı kombinizi 27 dereceye ayarladınız.

-Odanızdaki ısı düştüğünde veya yükseldiğinde kombi modelleri sizlerin belirlediği bu derece sabit olacak şekilde kendini çalıştırır ya da durdurur. Bu şekilde odanızdaki ısının sürekli olarak sabit kalmasını sağlar ve tasarruf edersiniz.

-Geleceğin teknolojisi olarak tanımlanan kombi modelleri sizlere doğalgaz faturalarından büyük bir tasarruf yapma imkanı sunmaktadır.

-Sizler dışarıda da olsanız evinizi sadece ayarladığınız derecede sıcak tutmayı sağlamaktadır.

-Sürekli olarak sıcak ve çok soğuk havalarda kombiyi kontrol etme derdiniz de bitmektedir. Kullanmadığınız petekleri kapatmak yerine düşük ayarda evinizde rahat edeceğiniz ısı derecesi ile daha fazla tasarruf elde edebilirsiniz.

  • Kombi modellerinin sunmuş olduğu en büyük avantaj ise gereksiz enerji kullanımın önüne geçilmesidir.
  • -Sürekli kendi ayarında çalışan bir kombi ile daha yüksek performansta ısı elde edebilirsiniz.

Akıllı kombi modelleri ve öneriler için sizler de 0224 233 83 89 numaramızı arayarak teknik ekibimiz ile görüşebilirsiniz.

Akıllı Kombi Kullanarak Ne Kadar Tasarruf Edebilirim?

Kombi modellerini yaşam alanlarınızda kullanarak faturalarınızda büyük bir tasarruf yapabilirsiniz. Gün içerisinde değişen oda ısısına göre kendini ayarlayan kombi ile doğalgaz enerjisini daha verimli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Hizmet almak için:

Sıcaklık kontrolü ve kendi kendini sabitleme performansı ile akıllı kombi modelleri yaşam alanlarınızda konforlu bir ısı kullanımını hedefliyor. Sizler de en uygun ve en kaliteli kombi modelleri hakkında daha detaylı bilgi almak için 0507 128 04 44 çağrı merkezi numaramızı arayabilirsiniz.

Adres: Alemdar Mah. 1. Bahçeli Sok. No:45 Osmangazi / BURSA – TÜRKİYE
E-mail : info@technomuhendislik.com
Telefon:  +90 224 233 83 89
Gsm     :  +90 507 128 0444

7/24 Whatsapp hattı için hemen tıklayınız.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: